+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

Przedstawiamy Wam nasz profesjonalny zespół. Wszyscy pracownicy mówią w kilku językach: po polsku, japońsku, angielsku, rosyjsku czy francusku. Nasi nauczyciele są gwarancją wysokiego poziomu nauczania i posiadają wyższe wykształcenie. Regularnie  doskonalą swoje techniki i metody nauczania biorąc udział w szkoleniach metodycznych w instytucjach szkoleniowych a także tych prowadzonych przez naszego starszego wykładowcę Walentynę Radziszewską.

Zapraszamy do naszej szkoły, pomożemy Państwu zrobić krok w kierunku swojej wymarzonej przyszłości!

Michał Suchożebrski

Dyrektor, nauczyciel polskiego i angielskiego

Zajęcia z Michałem odbywają się w swobodnej i wesołej atmosferze, a uczniowie doceniają jego charyzmę i talent pedagogiczny.

Katarzyna Suchożebrska

CEO

To właśnie do niej można zwracać się ze wszytskimi pytaniami i propozycjami dotyczącymi współpracy, wspólnych projektów czy akcji.

Olha Matsan

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące pracy szkoły. Jest oparciem na każdym etapie nauki. W tempie ekspresowym i z usmiechem pomoże Państwu w rozwiązanu wszelkich problemów.

Walentyna Radziszewska

Starszy wykładowca

Doktor nauk humanistycznych, główny metodyk Szkoły Języka Polskiego Together, który jest odpowiedzialny za szkolny program nauczania oraz nadzór metodyczny nad nauczycielami. Mówi biegle po rosyjsku i ukraińsku. Uczy tak dorosłych jak i dzieci.

Aleksandra Samadowa

Nauczycielka języka polskiego

Doświadczona i charyzmatyczna nauczycielka, pomoże znaleźć wyjście z każdej sytuacji i urzeknie Was swoim wrodzonym talentem do wyjaśniania gramatyki.

Michał Kisielewski

Nauczyciel języka polskiego

Nauczy Was mówić po polsku praktycznie bez akcentu. Będzie waszym przewodnikiem nie tylko po świecie języka polskiego, ale także polskiej muzyki.

Aneta Araźna

Nauczycielka języka polskiego

Nauka z nią jest przyjemna i skuteczna, a jej optymizm i energia pomogą z łatwością przejść przez wszystkie zawiłości języka polskiego.

Elżbieta Greś

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra Grad

Nauczycielka języka polskiego

Anna Savchenko

Nauczycielka języka polskiego

Andrzey Yeskov

Manager ds. kontaktu z klientami

Odpowiada za kontakty z agentami oraz rozszerzenie sieci partnerskiej.

Olga Kamińska

Nauczycielka języka polskiego

Karyna Hanakowa

Nauczyciel języka polskiego i angielskiego

Dzięki swojemu dlugiemu stażowi w USA, angielski stał się jej drugim językiem ojczystym. Znajomość rosyjskiego i ukraińskiego sprawi, że nik nie wyjdzie z jej zajęć bez poczucia postępu w nauce.

Maryna Skrypnik

Nauczycielka języka polskiego

Maryam Tajik

University Study Coordinator

 Mariam helps in the coordination of relationships with qualified Universities, assists with the selection of the proper University by applicants at the Bachelor, Master, PhD and Postdoc levels,

Sylwia Alicka

Teacher of Polish

Julia is in charge of our cultural program which is always very popular among the students.

Yulia Bevzelyuk

Pilot wycieczek

Julia zajumuje się planowaniem i wprowadzaniem w życie bardzo lubianego przez naszych studentów programu kulturalnego.

Peyman Zare

Manager

He specifically manages and follows up the registrations from Middle East countries. Meanwhile, as a DVM and PhD in Microbiology, he can provide free consultations to help you apply for the undergraduate and postgraduate studies at the Universities, as well as academic and non-academic job hunting!

Yulia Yuras

Nauczyciel języka polskiego

Dyplomowana nauczycielka języka polskiego, która dzięki swojemu urokowi osobistemu rozkocha was w języku polskim. A swoją miłość może przekazać w 7 językach.