+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nauka i zabawa

Kto powiedział, że dobre wyniki w nauce nie mogą iść w parze z dobrą zabawą?

Na studiach w Warszawie właśnie tak może być. Stolica Polski w weekendowe wieczory tętni życiem! Jest tu mnóstwo klubów, które oferują imprezy taneczne, koncerty i wiele innych ciekawych wydarzeń. Znajdzie się tu coś dla miłośników piruetów na parkiecie, jak i dla osób, które wolą spędzić wieczór spokojniej, w gronie przyjaciół, przy kuflu dobrego piwa.

Czy można pogodzić naukę z imprezowaniem? Oczywiście! I właśnie podczas studiów w Warszawie można się o tym przekonać. W ciągu tygodnia wykłady, ćwiczenia, kolokwia, lektoraty – jednym słowem szkolne obowiązki – a w weekendy taniec, muzyka i poznawanie nowych, ciekawych osób! Podczas wędrówek po imprezowej mapie Warszawy można spotkaćwielu interesujących ludzi z całego świata. W Polsce prężnie działa program Erasmus, a studenci, którzy przyjeżdżają tutaj z innych krajów, chętnie oddają się nocnemu życiu stolicy.

Okazuje się więc, że nawet z pozoru beztroskie wyjście do klubu, może mieć walory… edukacyjne. Nocne konwersacje mogą przerodzić się w niezobowiązującą naukę, nie tylko języka polskiego, ale też angielskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego. Dokąd skierować swoje kroki podczas piątkowego wyjścia na miasto?Otworem stoi centrum, gdzie na każdym kroku można znaleźć kluby i bary o oryginalnych nazwach.

A kiedy zgłodniejemy zawsze znajdziemy gdzieś otwartą knajpę serwującą kebaby, burgery czy zapiekanki. Ciekawe miejsca, prezentujące alternatywną ofertę artystyczną, czekają na nas po drugiej stronie Wisły – na Pradze. Tutaj też ciągną tłumy! Warto skorzystać i wybrać się w różne, imprezowe miejsca stolicy. Po pracowitym tygodniu wskazane jest zrobić sobie przerwę i nagrodzić się inspirującą zabawą w jednym z warszawskich klubów. Zwłaszcza, że przy okazji można poznać wielu interesujących ludzi i potrenować swoje umiejętności konwersacyjne – nie tylko w języku polskim!

Nasza broszura

Opinie

img

Частные уроки

Репетитор польского языка. Частные уроки c преподавателем.

Dodano 12/08/16

zobacz więcej

Dołącz do nas!