+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Darmowe konsultacje

Indywidualne konsultacje dla obcokrajowców

Szkoła Językowa Together rozpoczyna DARMOWE indywidualne konsultacje w języku rosyjskim, angielskim i polskim dla naszych studentów i nie tylko studentów.

Dwa razy w tygodniu - wtorek, piątek.

Czy wydaje Ci się, że lekcja kończy się za szybko, a pozostały jeszcze pytania do nauczyciela? A może masz pytania, które wstydzisz się zadać przy grupie? Nie możesz w tej chwili chodzić na kurs, a językowe problemy zostały? Przetłumaczyłeś duży tekst i chcesz sprawdzić czy jest poprawny? Musisz przygotować się na spotkanie w języku polskim? Urząd wymaga napisania dokumentu, o istnieniu którego nie masz pojęcia? Twoje dziecko dostało pracę domową, której nikt nie rozumie?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to nasze POGOTOWIE KONSULTACYJNE jest dla Ciebie.

Prowadzimy wszechstronne konsultacje językowe. Nasi lektorzy zupełnie za darmo podejmą się sprawdzenia każdego przetłumaczonego przez Ciebie dokumentu oraz przygotują na każdą okoliczność, w której konieczne będzie używanie języka polskiego, czyli m.in. rozmowa o pracę czy spotkanie. Nasza kadra pedagogiczna pomoże również przy pisaniu e-maili oraz innej korespondencji handlowej.

Rozwiążemy każdy problem językowy. Możesz być pewny, że na rezultat nie będziesz musiał czekać długo!

Wstępne zapisy do konsultacji są OBOWIĄZKOWE:

Telefon: 
 

Dziękujemy, twoja wiadomość została wysłana

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach, kliknij przycisk poniżej:

Więcej o naszych kursach

Nasza broszura

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!