+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Obóz letni

Intensywne kursy języka polskiego w Warszawie to świetna okazja, aby poznać język polski i szansa na szybką adaptację zarówno dla najmłodszych, jak i dla przyszłych studentów.

Terminy kursów:

17.07 - 30.07 31.07 - 13.08 14.08 - 27.08

Oprócz kursów językowych czeka na Państwa bogaty program kulturowy, udział w polskim klubie filmowym i w atrakcyjnych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę. Zajęcia będą odbywały się w salach zajęciowych w siedzibie Centrum Językowego Together (centrum Warszawy, 5 minut od stacji metra).

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17 lat z różnym poziomem znajomości języka polskiego. W naszym Centrum Językowym panuje miła i swobodna atmosfera, a to najlepszy sposób na komfortową naukę języka i wypoczynek podczas wakacji.

Letnie intensywne kursy obejmują:

Plan dnia wygląda następująco:

*kolacja podczas spaceru lub w akademiku.

Weekendowe atrakcje obejmują jazdę konną, piknik przy ognisku nad Wisłą i wizytę w ogrodzie zoologicznym. W ramach programu kulturalnego uczniowie zwiedzą najciekawsze i najważniejsze miejsca turystyczne, pojadą na wycieczkę rowerową wzdłuż Wisły, wejdą na taras widokowy najwyższego budynku Warszawy. Na życzenie przyszłych studentów, Na życzenie uczniów szkoła języka polskiego Together zorganizuje wycieczkę na warszawskie uczelnie.

Uczniowie znajdują się pod stałą opieką opiekuna.

Cena obozu letniego – 1950 zł. Cena zawiera: zakwaterowanie, naukę i wszystkie dodatkowe materiały, bilet na komunikację miejską, wyżywienie (z wyjątkiem kolacji), opiekę pedagoga, bilety wejściowe do muzeów i zoo, odbiór na dworcu lub na lotnisku (tylko na terenie Warszawy). Nie wliczono kosztu przejazdu do Warszawy, a także kosztów wizowych.

 

Nasza broszura

Opinie

img

Roczny Minimum

Kurs roczny minimalny

Dodano 03/19/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!