+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Wizy

Oferujemy wsparcie wizowe dla tych, którzy planują przyjechać do Polski na naukę języka polskiego.

1.Kurs: Intensywny (miesięczny)

Zajęcia odbywają się przez 3 godziny dziennie (rano lub po południu, w zależności od poziomu) Obowiązkowe uczestnictwo w konwersacjach i wycieczkach.

Rodzaj wizy: schengen.

2. Kurs Semestralny

Zajęcia odbywają się przez 3 godziny w tygodniu (po południu) Obowiązkowe uczestnictwo w konwersacjach i wycieczkach. Rodzaj wizy: schengen. Roczny program składa się z jednego lub dwóch intensywnych kursów i (lub) z dwóch semestrów. Zajęcia mogą odbywać się rano lub po południu. Obowiązkowe uczestnictwo w konwersacjach i wycieczkach.

Rodzaj wizy: 365 dni D11, podwyższenie kwalifikacji.

Procedura uzyskania wizy na podstawie kursów językowych Together:

1) Proszę wypełnić formularz rejestracyjny* i poczekać, aż skontaktuje się z Wami konsultant Together. *Proszę się upewnić, że wpisali Państwo poprawnie adres zameldowania i adres korespondencyjny, dane z paszportu!

2) Proszę przesłać nam kopię paszportu na biuro@together-school.pl * Proszę się upewnić, że skontaktowali się Państwo z osobistym menedżerem Together i macie wymagane dokumenty: umowę i rachunek do zapłaty.

3) Proszę ZAPŁACIĆ opłatę wstępną: przelewem / gotówką / przekazem 100 PLN opłaty rejestracyjnej, przelewem / gotówką / przekazem nie mniej niż 50% zaliczki za wybrany kurs edukacyjny

4) Proszę przesłać nam potwierdzenie przelewu z podaniem KURSU oraz imieniem i nazwiskiem.

5) Proszę się upewnić, że dostali Państwo zaproszenie i plan zajęć. To są niezbędne dokumenty do uzyskania wizy. Należy jednak bardzo dokładnie prześledzić zasady składania dokumentów w konsulacie w Państwa kraju, a następnie przygotować pełny pakiet dokumentów, które są wymagane przy składaniu. Bądźcie Państwo uważni!

6) Proszę do nas napisać, na który dzień wyznaczono złożenie dokumentów. W przypadku wyjątkowej sytuacji jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy również gotowi okazać dodatkowe wsparcie w konsulacie.

7) Proszę nas poinformować o wynikach rozmowy w konsulacie. Prosimy o mail na biuro@together-school.pl w celu potwierdzenia przyjazdu.

 

Nasza broszura

Opinie

img

children`s camp photo 9

Dodano 07/23/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!