+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Półtorarocznу Optimum

Półtorarocznу optymalny kurs języka polskiego

Półtoraroczny kurs języka polskiego Optimum to doskonały sposób na dogłębne i rzetelne zapoznanie się z zasadami języka polskiego. To również idealny program dla osób, które pragną pozostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala on nie tylko na solidne pogłębienie wiedzy językowej, ale też pomaga w otrzymaniu zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce. 

Kursy półtoraroczne organizujemy na każdym poziomie zaawansowania. Aby określić swój poziom umiejętności językowych, warto rozwiązać nasz darmowy test

Kurs trwa 19 miesięcy i składa się z dwóch części: intensywnej i regularnej. Podczas dwóch modułów intensywnych, trwających razem dwa miesiące, zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne (dodatkowo dostępne są trzy opcjonalne godziny). Podczas trzech modułów regularnych, lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (plus 3 opcjonalne godziny dodatkowe). Dni i godziny zajęć są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Kurs składa się z 1290 godzin lekcyjnych i obejmuje: 

Koszt kursu wynosi 8100  6480 zł, obowiązuje opłata rejestracyjna 100 zł. Opłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem online lub gotówką albo kartą w siedzibie szkoły.

Kurs prowadzimy w placówkach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. 

Po zakończeniu zajęć słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

 
Sprawdź regulamin

Zapisz się

 

Galeria

Dołącz do nas!