+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Dlaczego Together?

DOŚWIADCZENIE I REPUTACJA

Szkoła Języka Polskiego Together istnieje już 12 lat. W tym czasie zapracowaliśmy na dobrą opinię nie tylko pośród naszych absolwentów, ale również w polskich konsulatach różnych krajów. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie starania się o wizę i „kartę czasowego pobytu”. Naszymi partnerami są uniwersytety, muzea, archiwa i inne warszawskie instytucje. Tysiące naszych absolwentów swobodnie porozumiewają się w języku polskim i angielskim, zdają egzaminy wstępne, osiągają wysokie wyniki w nauce na polskich uczelniach i czują się pewnie w obcym sobie środowisku.

LOKALIZACJA

Oddziały szkoły mieszczą się w Warszawie, Krakowie i Łodzi, a ich lokalizacje dobieraliśmy tak, aby placówki mieściły się w centrach tych miast. Po zajęciach w Warszawie można napić się kawy z widokiem na Zamek Królewski, w Łodzi przejść się ulicą Piotrkowską, a w Krakowie pójść na zakupy do Sukiennic. Wszystkie te atrakcje znajdują się zaledwie 2 minuty spacerem od szkoły. Aby zapewnić uczniom komfort, w każdej szkole urządzono miejsca wypoczynku, kuchnie ze smaczną kawą i herbatą, działają biblioteki. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz we wszystko, czego potrzeba do efektywnej nauki języka polskiego. Zajęcia nie ograniczają się do lekcji w ścianach szkoły, ponieważ organizujemy regularne wycieczki z przewodnikiem, warsztaty językowe a co piątek odbywają się popularne autorskie konwersacje.

ELASTYCZNY GRAFIK

W Szkołe Języka Polskiego Together każdy uczeń może wybrać dogodne godziny zajęć. Oferujemy kursy intensywne ukierunkowane na najszybszą i efektywną języka polskiego. Jeśli nie mogą Państwo uczyć się na kursie intensywnym, proponujemy pogłębianie znajomości języka polskiego na kursach semestralnych lub rocznych. Przyszłym studentom proponujemy kurs  przygotowawczy, a od lipca do sierpnia prowadzimy letni obóz  językowy dla nastolatków. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu nauczyciel może poświęcić jak najwięcej uwagi.

CERTYFIKACJA

Szkoła Together jest placówką kształcenia ustawicznego, wpisaną do RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych). Ponadto, program nauczania języka polskiego jako obcego w naszej szkole jest akredytowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Akredytacja jest gwarancją jakości, profesjonalizmu i doświadczenia w nauczaniu oraz jest najwyższą formą certyfikacji dla szkół prywatnych. W 2020 roku Minister Edukacji i Nauki nadał szkole uprawnienia do przeprowadzania państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2. Certyfikat uzyskany w wyniku tego egzaminu jest wymagany przy uznaniu za obywatela polskiego lub uzyskaniu karty rezydenta.

 

PARTNERSTWO

Aktywnie współpracujemy z instytucjami kulturalno-edukacyjnymi i organizacjami prywatnymi. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów firmowych. Wynikiem tej współpracy są nie tylko dobre relacje z naszymi partnerami, ale również zniżki, a także bezpłatne programy dla naszych uczniów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt na biuro@together-school.pl

Galeria

Dołącz do nas!