+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Dwutygodniowy intensywny kurs

Dwutygodniowy intensywny kurs języka polskiego przeznaczony jest dla osób potrzebujących języka polskiego tak szybko, jak to możliwe. Pełne zanurzenie w środowisko językowe pozwala naszym studentom błyskawicznie odczuć rezultaty nauki i pomaga zacząć mówić po polsku już po dwóch tygodniach.

Kurs składa się z 50 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 40 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 4 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 6 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na dwutygodniowym intensywnym kursie języka polskiego odbywają się codziennie. Długość zajęć to 4 godzin lekcyjnych (180 min.) z jedną przerwą (10-15 min.). Godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!