+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Intensywny kurs online

Intensywne kursy języka polskiego online*

 
*W tej chwili kurs jest dostępny dla studentów języka słowiańskiego. Wersja dla anglojęzycznych będzie gotowa wkrótce.
 
Intensywne kursy języka polskiego online są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się języka polskiego tak szybko, jak to możliwe, a ponadto mogą to robić z dowolnego miejsca na świecie.Zajęcia odbywają się w oparciu o metody autorskie opracowane przez głównego metodyka Szkoły Językowej Together, a struktura zajęć on-line pozwala naszym uczniom szybko poczuć skuteczność nauki i zacząć mówić po polsku jak najszybciej.

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B1).
Aby sprawdzić swój poziom, wypełnij nasz bezpłatny test.

Czas trwania kursu i program:

Kurs obejmuje 20 lekcji i 40 godzin akademickich szkolenia z wykładowcą, a także 40 godzin przeznaczonych na samodzielną pracę studenta. Szkoła Together zapewnia własne lekcje wideo do nauki języka polskiego oraz wszystkie materiały do pracy domowej i ćwiczeń.

Koszt:

Pośpiesz się, aby zarejestrować się na kurs w specjalnej cenie 199 euro zamiast 300.

Metody płatności:

1. Zasilenie rachunku bankowego szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności).

Jak się odbywają szkolenia:

Zajęcia z języka polskiego online odbywają się pięć razy w tygodniu. Czas trwania każdej lekcji wynosi 2 godziny akademickie (90 minut). Czas zajęć ustalany jest na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Certyfikacja:

Na koniec kursu student zdaje test i otrzymuje odpowiedni dyplom.
 
Przed wybraniem kursu i złożeniem wniosku zalecamy zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady nauczania w szkole językowej Together.
 

* W ciągu 10 lat swojego istnienia Szkoła Together stała się jednym z liderów w Polsce w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dzięki naszym programom szkoleniowym ponad 1000 osób rocznie szybko i pewnie zaczyna mówić po polsku i bez problemu przystosowuje się do swojego nowego kraju. Dla wygody naszych studentów oddziały Together znajdują się w trzech największych miastach w Polsce - Warszawie, Krakowie i Łodzi. Nowoczesne sale, autorskie programy nauczania, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, lokalizacja w ścisłym centrum miasta i możliwość nauki przez Internet - wszystko to pomaga uczyć się polskiego z maksymalnym komfortem.

** jedna godzina akademicka to 45 minut

zapisać się

 

Galeria

Dołącz do nas!