+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Intensywny kurs online

Intensywne kursy języka polskiego online

 
Intensywne kursy języka polskiego online są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się języka polskiego tak szybko, jak to możliwe, a ponadto mogą to robić z dowolnego miejsca na świecie.Zajęcia odbywają się w oparciu o metody autorskie opracowane przez głównego metodyka Szkoły Językowej Together, a struktura zajęć on-line pozwala naszym uczniom szybko poczuć skuteczność nauki i zacząć mówić po polsku jak najszybciej.

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B1).
Aby sprawdzić swój poziom, wypełnij nasz bezpłatny test.

Czas trwania kursu i program:

Kurs obejmuje 20 lekcji i 40 godzin akademickich szkolenia z wykładowcą, a także 40 godzin przeznaczonych na samodzielną pracę studenta. Szkoła Together zapewnia własne lekcje wideo do nauki języka polskiego oraz wszystkie materiały do pracy domowej i ćwiczeń.

Koszt:

Pośpiesz się, aby zarejestrować się na kurs w specjalnej cenie 199 euro zamiast 300.

Metody płatności:

1. Zasilenie rachunku bankowego szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności).

Jak się odbywają szkolenia:

Zajęcia z języka polskiego online odbywają się pięć razy w tygodniu. Czas trwania każdej lekcji wynosi 2 godziny akademickie (90 minut). Czas zajęć ustalany jest na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Certyfikacja:

Na koniec kursu student zdaje test i otrzymuje odpowiedni dyplom.
 
Przed wybraniem kursu i złożeniem wniosku zalecamy zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady nauczania w szkole językowej Together.
 

* W ciągu 10 lat swojego istnienia Szkoła Together stała się jednym z liderów w Polsce w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dzięki naszym programom szkoleniowym ponad 1000 osób rocznie szybko i pewnie zaczyna mówić po polsku i bez problemu przystosowuje się do swojego nowego kraju. Dla wygody naszych studentów oddziały Together znajdują się w trzech największych miastach w Polsce - Warszawie, Krakowie i Łodzi. Nowoczesne sale, autorskie programy nauczania, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, lokalizacja w ścisłym centrum miasta i możliwość nauki przez Internet - wszystko to pomaga uczyć się polskiego z maksymalnym komfortem.

** jedna godzina akademicka to 45 minut

zapisać się

 

Galeria

Dołącz do nas!