+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Lekcje indywidualne

Indywidualne lekcje z nauczycielem

 
Jeśli żaden z naszych kursów nie pasuje Wam z różnych powodów, proponujemy Wam możliwość nauki na zajęciach indywidualnych. Prywatne lekcje polskiego w Together to idealne rozwiązanie, aby szybko nauczyć się języka zgodnie z indywidualnie dopasowanym programem. 

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B2)
Sprawdź swój poziom - nasz Darmowy test.

Czas trwania i program kursu:

W przypadku zajęć indywidualnych sami wybieracie datę początku zajęć, tempo nauki i tematy, które chcecie poruszyć na lekcjach. Prywatne zajęcia pasują do wszystkich poziomów znajomości języka – od A1 do B2. Na początek proponujemy wypełnić test, aby określić, na jakim poziomie władacie polskim. Następnie razem przeanalizujemy Wasze potrzeby i wymagania, określimy najistotniejsze punkty Waszej nauki i jej cel.
 
Na życzenie na prywatnych lekcjach można zająć się ćwiczeniem odrębnych kompetencji językowych lub wybranych tematów czy specyficznej terminologii. Niezależnie od Waszego celu – czy jest to rozwinięcie umiejętności mówienia, przygotowanie do rozmowy o pracę, zdanie potrzebnego egzaminu czy też szybkie podniesienie poziomu biegłości językowej – nasi wykwalifikowani wykładowcy, rodzimi użytkownicy języka, pomogą Wam w ich osiągnięciu.

Cena:

90 zł/godzinę

Dodatkowe opłaty:

Opłata rejestracyjna 100 zł.

Metody płatności:

1. Na konto bankowe Szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur Szkoły;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności).

Jak się odbywają szkolenia:

Plan zajęć prywatnych lekcji jest dostosowany do Waszych potrzeb. Czas ich trwania określacie sami w porozumieniu z nauczycielem. Aby bezpłatnie zmienić dni, w których odbywają się zajęcia, lub je odwołać, wystarczy wcześniej skontaktować się z naszymi menedżerami. Dzięki temu nie tracicie opłaconych godzin lekcyjnych z różnych powodów, również tych niezależnych od Was.

Lokalizacja:

Warszawa, Kraków.

Certyfikacja:

Po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć naukę, dołącz do nas już teraz! 
 

Zarejestruj się

 

Galeria

Dołącz do nas!