+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Lekcje indywidualne

Indywidualne lekcje z nauczycielem

 
Jeśli żaden z naszych kursów nie pasuje Wam z różnych powodów, proponujemy Wam możliwość nauki na zajęciach indywidualnych. Prywatne lekcje polskiego w Together to idealne rozwiązanie, aby szybko nauczyć się języka zgodnie z indywidualnie dopasowanym programem. 

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B2)
Sprawdź swój poziom - nasz Darmowy test.

Czas trwania i program kursu:

W przypadku zajęć indywidualnych sami wybieracie datę początku zajęć, tempo nauki i tematy, które chcecie poruszyć na lekcjach. Prywatne zajęcia pasują do wszystkich poziomów znajomości języka – od A1 do B2. Na początek proponujemy wypełnić test, aby określić, na jakim poziomie władacie polskim. Następnie razem przeanalizujemy Wasze potrzeby i wymagania, określimy najistotniejsze punkty Waszej nauki i jej cel.
 
Na życzenie na prywatnych lekcjach można zająć się ćwiczeniem odrębnych kompetencji językowych lub wybranych tematów czy specyficznej terminologii. Niezależnie od Waszego celu – czy jest to rozwinięcie umiejętności mówienia, przygotowanie do rozmowy o pracę, zdanie potrzebnego egzaminu czy też szybkie podniesienie poziomu biegłości językowej – nasi wykwalifikowani wykładowcy, rodzimi użytkownicy języka, pomogą Wam w ich osiągnięciu.

Cena:

100 zł/godzinę

Dodatkowe opłaty:

Opłata rejestracyjna 100 zł.

Metody płatności:

1. na konto bankowe Szkoły;
2. łatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur Szkoły.

Jak się odbywają szkolenia:

Plan zajęć prywatnych lekcji jest dostosowany do Waszych potrzeb. Czas ich trwania określacie sami w porozumieniu z nauczycielem. Aby bezpłatnie zmienić dni, w których odbywają się zajęcia, lub je odwołać, wystarczy wcześniej skontaktować się z naszymi menedżerami. Dzięki temu nie tracicie opłaconych godzin lekcyjnych z różnych powodów, również tych niezależnych od Was.

Lokalizacja:

Warszawa, Kraków.

Certyfikacja:

Po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć naukę, dołącz do nas już teraz! 
 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!