+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Polski dla firm

Kursy dla firm

Szkoła Języka Polskiego Together oferuje zagranicznym firmom, przedstawicielstwom i ich pracownikom, a także biznes-imigrantom w Polsce kursy języka polskiego dla biznesu. Możesz otrzymać indywidualnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy program nauki języka polskiego już od zerowego poziomu lub służący podniesieniu poziomu wiedzy Twojego zespołu.

Plusy zajęć dla firm:

Nauka na dowolnym poziomie pomoże Waszym pracownikom w szybkim przyswojeniu języka polskiego i sprawi, że prowadzenie przez Was biznesu w Polsce będzie bardziej efektywne.

Wszystkie informacje o szkole Together znajdziesz tutaj:

Pobrać

Koszt:

Koszt programu nauki jest obliczany indywidualnie, w oparciu o cele Twojej firmy, liczbę pracowników i indywidualne życzenia.

Czas trwania i program kursu:

Po kontakcie wstępnym i zidentyfikowaniu wszystkich potrzeb, stworzymy indywidualny harmonogram i program zajęć, które spełnią Twoje wymagania i będą optymalne dla Twojej firmy, a także uzgodnimy liczbę godzin i czas prowadzenia zajęć.
Program kursu języka polskiego dla firm obejmuje:
  •  naukę prowadzenia udanych relacji biznesowych;
  • naukę specjalistycznego słownictwa odpowiadającego kierunkowi Twojej działalności;
  • podstawy etykiety dyplomatycznej;
  • naukę prowadzenia korespondencji biznesowej w języku polskim;
  • naukę polskiego słownictwa związanego z pracą biurową;
  • przygotowanie do negocjacji.

Lokalizacja:

W porozumieniu z klientem, zajęcia z zakresu języka polskiego dla firm mogą odbywać się w jednym z biur Szkoły Together (w Warszawie lub Krakowie) lub bezpośrednio w biurze Twojej firmy.

Certyfikacja:

Po ukończeniu kursu każdy pracownik może otrzymać odpowiedni dyplom.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

Zobacz wszystkie kursy

 

Galeria

Dołącz do nas!