+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Polski online

Online kursy języka polskiego*

 
*W tej chwili kurs jest dostępny dla studentów języka słowiańskiego. Wersja dla anglojęzycznych będzie gotowa wkrótce.
 
Online kursy języka polskiego są przeznaczone dla osób, którzy chcą nauczyć się języka polskiego tak szybko, jak to możliwe, a ponadto mogą to robić z dowolnego miejsca na świecie. Zajęcia odbywają się zgodnie z metodologią autorsą opracowaną przez głównego metodologa szkoły językowej Together, a struktura prowadzenia wykładów online pozwala naszym uczniom poczuć efekty uczenia się i zacząć mówić po polsku w najkrótszym możliwym czasie.. 

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B1).
Aby sprawdzić swój poziom, wypełnij nasz bezpłatny test.

Czas trwania kursu i program:

Kurs trwa 10 tygodni. Koszt kursu obejmuje bezpośrednie szkolenie online, wideo do samodzielnej nauki języka polskiego, a także materiały do ​​pracy domowej.

Koszt:

Promocja: 40 euro zamiast 70 euro

Metody płatności:

1. Zasilenie rachunku bankowego szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności)

Jak się odbywają szkolenia:

Zajęcia z polskich kursów online odbywają się trzy razy w tygodniu. Czas trwania każdej lekcji wynosi 2 godziny akademickie (90 minut). Czas zajęć ustalany jest na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Certyfikacja:

Na koniec kursu student zdaje test i otrzymuje odpowiedni dyplom.
 
Przed wybraniem kursu i złożeniem wniosku zalecamy zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady nauczania w szkole językowej Together.
 
W ciągu 10 lat swojego istnienia Szkoła Together stała się jednym z liderów w Polsce w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dzięki naszym programom szkoleniowym ponad 1000 osób rocznie szybko i pewnie zaczyna mówić po polsku i bez problemu przystosowuje się do swojego nowego kraju. Dla wygody naszych studentów oddziały Together znajdują się w trzech największych miastach w Polsce - Warszawie, Krakowie i Łodzi. Nowoczesne klasy, autorskie programy szkoleniowe, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, lokalizacja w ścisłym centrum miasta i możliwość nauki przez Internet - wszystko to pomaga uczyć się polskiego z maksymalnym komfortem. Szkoła Together posiada państwową certyfikację, a proces akredytacji Ministerstwa Edukacji Polskiej jest obecnie w toku.
 
** jedna godzina akademicka to 45 minut

zapisać się

 

Galeria

Dołącz do nas!