+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Polski online

Online kursy języka polskiego

 
Online kursy języka polskiego są przeznaczone dla osób, którzy chcą nauczyć się języka polskiego tak szybko, jak to możliwe, a ponadto mogą to robić z dowolnego miejsca na świecie. Zajęcia odbywają się zgodnie z metodologią autorsą opracowaną przez głównego metodologa szkoły językowej Together, a struktura prowadzenia wykładów online pozwala naszym uczniom poczuć efekty uczenia się i zacząć mówić po polsku w najkrótszym możliwym czasie.. 

Na jakim poziomie:

od zera do zaawansowanego (A0 - B1).
Aby sprawdzić swój poziom, wypełnij nasz bezpłatny test.

Czas trwania kursu i program:

Kurs trwa 10 tygodni. Koszt kursu obejmuje bezpośrednie szkolenie online, wideo do samodzielnej nauki języka polskiego, a także materiały do ​​pracy domowej.

Koszt:

150 euro

Metody płatności:

1. Zasilenie rachunku bankowego szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności)

Jak się odbywają szkolenia:

Zajęcia z polskich kursów online odbywają się trzy razy w tygodniu. Czas trwania każdej lekcji wynosi 2 godziny akademickie (90 minut). Czas zajęć ustalany jest na tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Certyfikacja:

Na koniec kursu student zdaje test i otrzymuje odpowiedni dyplom.
 
Przed wybraniem kursu i złożeniem wniosku zalecamy zapoznanie się z przepisami regulującymi zasady nauczania w szkole językowej Together.
 
W ciągu 10 lat swojego istnienia Szkoła Together stała się jednym z liderów w Polsce w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dzięki naszym programom szkoleniowym ponad 1000 osób rocznie szybko i pewnie zaczyna mówić po polsku i bez problemu przystosowuje się do swojego nowego kraju. Dla wygody naszych studentów oddziały Together znajdują się w trzech największych miastach w Polsce - Warszawie, Krakowie i Łodzi. Nowoczesne klasy, autorskie programy szkoleniowe, wysoko wykwalifikowani nauczyciele, lokalizacja w ścisłym centrum miasta i możliwość nauki przez Internet - wszystko to pomaga uczyć się polskiego z maksymalnym komfortem. Szkoła Together posiada państwową certyfikację, a proces akredytacji Ministerstwa Edukacji Polskiej jest obecnie w toku.
 
** jedna godzina akademicka to 45 minut

zapisać się

 

Galeria

Dołącz do nas!