+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs roczny Maximum

Roczny kurs języka polskiego Maximum to program mający na celu stopniową naukę polskiego z różną intensywnością i przyswajanie materiału 4 poziomów znajomości języka. To najpełniejszy i najbardziej rozszerzony kurs w naszej szkole. Idealny dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać podstawy języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 1032 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 492 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 216 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 324 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). Kurs składa się z dwóch miesięcy intensywnej nauki i dwóch semestrów. W czasie każdego z czterech etapów nauki studenci zgłębiają po jednym poziomie znajomości języka polskiego, o czym świadczyć będą odpowiednie certyfikaty.

Przez pierwszych 8 tygodni zajęcia na rocznym kursie języka polskiego Maximum odbywają się codziennie. Długość zajęć wynosi 6 godzin lekcyjnych (180 minut) z jedną przerwą (10-15 minut). Po zakończeniu pierwszego miesiąca nauki długość zajęć wynosi 3 godziny lekcyjne (90 minut). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a dni i godziny ich przebiegu są ustalane na tydzień przed początkiem kursu.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Nasza broszura

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!