+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs roczny Optimum

Roczny kurs języka polskiego Optimum to program mający na celu stopniową naukę polskiego z różną intensywnością i przyswajanie materiału 4 poziomów znajomości języka. To najpełniejszy i najbardziej rozszerzony kurs w naszej szkole. Idealny dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać podstawy języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 1060 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 640 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 180 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 240 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). 

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!