+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs dwusemestralny

Roczny kurs języka polskiego Minimum to podstawowy program nauki języka polskiego jako obcego. Jest odpowiedni dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać zasady języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 752 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 252 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 200 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 300 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). Kurs składa się z dwóch semestrów, w czasie których studenci zgłębiają po jednym poziomie znajomości języka polskiego. Po zakończeniu zajęć semestralnych studenci otrzymują odpowiednie certyfikaty.

Zajęcia na rocznym kursie języka polskiego Minimum odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 3 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!