+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Roczny Standart

Roczny kurs języka polskiego Standard daje możliwość systematycznej i gruntownej nauki. To idealny kurs dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać podstawy języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 872 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 372 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 200 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 300 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). Kurs składa się z pierwszego miesiąca intensywnej nauki i dwóch semestrów. W czasie każdego etapu nauki studenci zgłębiają po jednym poziomie znajomości języka polskiego, o czym świadczyć będą odpowiednie certyfikaty.

Pierwsze 4 tygodnie zajęć na rocznym kursie języka polskiego Standard odbywają się codziennie. Długość zajęć wynosi 6 godzin lekcyjnych (180 minut) z jedną przerwą (10-15 minut). Po zakończeniu pierwszego miesiąca nauki długość zajęć wynosi 3 godziny lekcyjne (90 minut) i odbywają się dwa razy w tygodniu. Godziny zajęć i dni przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego początkiem. 

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Nasza broszura

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!