+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Rejestracja

Rejestracja na Państwowy Egzamin z Języka Polskiego jako Obcego

 
Szkoła TOGETHER decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki Województwa Mazowieckiego posiada zezwolenie Nr 27/DWM/2020  na przeprowadzanie egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego jako obcego.

Jak zarejestrować się na egzamin?

 
Rejestracja rozpoczyna się miesiąc przed egzaminem. Aby zapisać się na egzamin, należy:
 
Krok 1: Wypełnić kwestionariusz.
Uwaga! Link będzie aktywny w czasie zapisów na egzamin, w terminach wymienionych poniżej!
 
Krok 2: Po wypełnieniu kwestionariusza skontaktuje się z Państwem jeden z naszych menedżerów w celu potwierdzenia otrzymania kwestionariusza.
 
Krok 3: Dokonać opłaty za egzamin
 
Krok 4: Po dokonaniu płatności należy potwierdzić gotowość do zdawania egzaminu w określonym terminie. Następnie zostaną Państwo dodani do listy zdających w tym terminie. Jeśli nie ma miejsc – umieszczamy dane osoby w kolejce oczekujących na przyszłą sesję.
 
Rejestracja na egzamin państwowy w Szkole Języka Polskiego Together zakończona.
Egzamin odbędzie się w Warszawie!

Szanowni Państwo! Z uwagi na ogromną liczbę zainteresowanych na pewno pojawią się problemy techniczne na stronie. Niestety recepcja nie będzie w stanie rozwiązać problemów związanych z przeciążeniem strony. Prosimy o cierpliwość i wyrozumienie.

Rejestracja na egzamin

Najbliższe terminy egzaminów i zapisów:

 
  • 20-21 listopada 2021 roku – rejestracja zakończona.

Kto może zdawać egzamin?

 
Egzamin mogą zdawać obcokrajowcy i obywatele Polski na stałe przebywający za granicą kraju, którzy w momencie zdawania egzaminu mają ukończone 18 lat.

Koszt egzaminu

 

Jak uiścić opłatę?

 
Opłata (koszt egzaminu + opłata za wydanie certyfikatu) musi być uiszczona jednym przelewem wykonanym w dniu rejestracji na egzamin. 
 
Numer konta w przypadku płatności w euro:
 
Jeśli opłata zostanie uiszczona w złotych, należy wcześniej napisać e-mail na adres: w celu uzyskania informacji o dokładnych kosztach egzaminu.
 
Numer konta do przelewu w złotych:
 
Informacje o przelewie powinny zawierać Imię i Nazwisko kandydata, deklarowany poziom i datę egzaminu.
Na przykład: Magda Kowalska, B1, 27.03.2021
 
Ostateczny termin płatności: W DNIU REJESTRACJI!
Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na maila.

Przygotowanie do egzaminu

 
Szkoła Together oferuje wyjątkową możliwość: kurs przygotowujący do egzaminu państwowego + możliwość zapisania się na egzamin.
Specjalny program kursu, a także dodatkowe konsultacje z egzaminatorami zapewnią Państwu solidne przygotowanie się do egzaminu.

Szczegóły kursu

Zapisz się na kurs

Wciąż masz pytania?

 
  • W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wypełnienie formularza, a nasz menedżer na pewno się z Państwem skontaktuje: Zadać pytanie.
  • Zachęcamy, aby napisać, zadzwonić lub przyjść osobiście do jednego z naszych biur. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie Kontakt.

 

 

Galeria

Dołącz do nas!