+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Dlaczego Together?

DOŚWIADCZENIE I REPUTACJA

Szkoła Języka Polskiego Together istnieje już 12 lat. W tym czasie zapracowaliśmy na dobrą opinię nie tylko pośród naszych absolwentów, ale również w polskich konsulatach różnych krajów. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie starania się o wizę i „kartę czasowego pobytu”. Naszymi partnerami są uniwersytety, muzea, archiwa i inne warszawskie instytucje. Tysiące naszych absolwentów swobodnie porozumiewają się w języku polskim i angielskim, zdają egzaminy wstępne, osiągają wysokie wyniki w nauce na polskich uczelniach i czują się pewnie w obcym sobie środowisku.

NASZA LOKALIZACJA - WARSZAWA, KRAKÓW

Szkoła Języka Polskiego Together znajduje się w samym sercu Polski, w stolicy, w Warszawie. Jest to bez wątpienia ogromna zaleta. Dogodna lokalizacja otwiera ogromne możliwości zarówno maturzystom planującym studia na uczelniach wyższych, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Oprócz tego szkoła ma swoją siedzibę niedaleko Starego Miasta.

Teraz już została otwarta Szkoła Języka Polskiego Together w Krakowie: ul. Długa 46 lok. 7

PRZYSTĘPNE CENY

Koszt nauki w Szkołe Języka Polskiego Together jest przystępny i wynosi nie więcej niż 13 PLN  za 45 min na kursie semestralnym, intensywnym lub rocznym. Możliwe jest  dokonanie płatności w ratach.

ELASTYCZNY GRAFIK

W Szkołe Języka Polskiego Together każdy uczeń może wybrać dogodne godziny zajęć. Oferujemy kursy intensywne ukierunkowane na najszybszą i efektywną języka polskiego. Jeśli nie mogą Państwo uczyć się na kursie intensywnym, proponujemy pogłębianie znajomości języka polskiego na kursach semestralnych lub rocznych. Przyszłym studentom proponujemy kurs  przygotowawczy, a od lipca do sierpnia prowadzimy letni obóz  językowy dla nastolatków. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu nauczyciel może poświęcić jak najwięcej uwagi.

CERTYFIKACJA

W naszej szkole istnieje również możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu ECL potwierdzającego poziom znajomości języka angielskiego.  W Unii Europejskiej ten certyfikat jest oficjalnie uznanym świadectwem niezbędnym przy rekrutacji na uczelnie, czy dla potrzeb zawodowych.

KONTROLA WIEDZY

Zanim wybiorą Państwo jeden z naszych kursów, proponujemy rozwiązać test, który określi Państwa poziom znajomości języka. Na podstawie otrzymanych wyników przydzielimy Państwa do odpowiedniej grupy. W trakcie kursu nauczyciele na bieżąco kontrolują postępy w nauce. Na koniec każdego kursu uczniowie zdają egzamin i otrzymują certyfikat z informacją o uzyskanych wynikach.

PARTNERSTWO

Przez długi czas aktywnie współpracujemy z instytucjami kulturalno-edukacyjnymi Warszawy i organizacjami prywatnymi. Wynikiem tej współpracy są nie tylko dobre relacje z naszymi partnerami, ale również zniżki, a także bezpłatne programy dla naszych uczniów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt na biuro@together-school.pl

Galeria

Dołącz do nas!