+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Dlaczego Together?

DOŚWIADCZENIE I REPUTACJA

Szkoła Języka Polskiego Together istnieje już 6 lat. W tym czasie zapracowaliśmy na dobrą opinię nie tylko pośród naszych absolwentów, ale również w polskich konsulatach różnych krajów. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie starania się o wizę i „kartę czasowego pobytu”. Naszymi partnerami są uniwersytety, muzea, archiwa i inne warszawskie instytucje. Tysiące naszych absolwentów swobodnie porozumiewają się w języku polskim i angielskim, zdają egzaminy wstępne, osiągają wysokie wyniki w nauce na polskich uczelniach i czują się pewnie w obcym sobie środowisku.

NASZA LOKALIZACJA - WARSZAWA, KRAKÓW

Szkoła Języka Polskiego Together znajduje się w samym sercu Polski, w stolicy, w Warszawie. Jest to bez wątpienia ogromna zaleta. Dogodna lokalizacja otwiera ogromne możliwości zarówno maturzystom planującym studia na uczelniach wyższych, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Oprócz tego szkoła ma swoją siedzibę niedaleko Starego Miasta.

Teraz już została otwarta Szkoła Języka Polskiego Together w Krakowie: ul. Długa 46 lok. 7

PRZYSTĘPNE CENY

Koszt nauki w Szkołe Języka Polskiego Together jest przystępny i wynosi nie więcej niż 13 PLN  za 45 min na kursie semestralnym, intensywnym lub rocznym. Możliwe jest  dokonanie płatności w ratach.

ELASTYCZNY GRAFIK

W Szkołe Języka Polskiego Together każdy uczeń może wybrać dogodne godziny zajęć. Oferujemy kursy intensywne ukierunkowane na najszybszą i efektywną języka polskiego. Jeśli nie mogą Państwo uczyć się na kursie intensywnym, proponujemy pogłębianie znajomości języka polskiego na kursach semestralnych lub rocznych. Przyszłym studentom proponujemy kurs  przygotowawczy, a od lipca do sierpnia prowadzimy letni obóz  językowy dla nastolatków. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu nauczyciel może poświęcić jak najwięcej uwagi.

CERTYFIKACJA

W naszej szkole istnieje również możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu ECL potwierdzającego poziom znajomości języka angielskiego.  W Unii Europejskiej ten certyfikat jest oficjalnie uznanym świadectwem niezbędnym przy rekrutacji na uczelnie, czy dla potrzeb zawodowych.

KONTROLA WIEDZY

Zanim wybiorą Państwo jeden z naszych kursów, proponujemy rozwiązać test, który określi Państwa poziom znajomości języka. Na podstawie otrzymanych wyników przydzielimy Państwa do odpowiedniej grupy. W trakcie kursu nauczyciele na bieżąco kontrolują postępy w nauce. Na koniec każdego kursu uczniowie zdają egzamin i otrzymują certyfikat z informacją o uzyskanych wynikach.

PARTNERSTWO

Przez długi czas aktywnie współpracujemy z instytucjami kulturalno-edukacyjnymi Warszawy i organizacjami prywatnymi. Wynikiem tej współpracy są nie tylko dobre relacje z naszymi partnerami, ale również zniżki, a także bezpłatne programy dla naszych uczniów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt na biuro@together-school.pl

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!