+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

O nas

O NAS

Szkoła Języka Polskiego TOGETHER jest jedyną w kraju siecią szkół językowych, której program nauczania języka polskiego jako obcego posiada Akredytację Kuratora Oświaty. Ponadto, jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomach B1 i B2. Oznacza to, że jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem językowym i każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w Polsce z Together może być pewien, że dokonał dobrego wyboru. 

Współpracujemy z najlepszymi lektorami, dobierając do zespółu ludzi nie tylko doświadczonych i odpowiednio wykształconych, ale również zaangażowanych w swoją pracę, chętnych do rozwoju  i z wielką pasją do nauczania. Każdą placówkę nadzoruje metodyk, który dba o poziom nauczania oraz wprowadza najnowsze trendy wykorzystywane w nauczaniu języków. Karda nauczycielska ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia oraz studia podyplomowe. Większość z nas pełni również funkcję egzaminatrów na egzaminie certyfikatowym z języka polskiego jako obcego. 

Swoim uczniom oferyjemy: 

Działamy na rynku od 2009 roku. Miło nam, że w ciągu 12 lat działalności szkoły zaufało nam ponad 10 000 osób z całego świata! Nie mamy żadnych ograniczeń co do wieku czy pochodzenia naszego przyszłego ucznia. Dzięki wspaniałej, wielokulturowej atmosferze każdy może u nas znależć nowych przyjaciół, a nawet wielką miłość. 

Oddziały szkoły mieszczą się w Warszawie, Krakowie i Łodzi, a ich lokalizacje dobieraliśmy tak, aby placówki mieściły się w centrach tych miast. Po zajęciach w Warszawie można napić się kawy z widokiem na Zamek Królewski, w Łodzi przejść się ulicą Piotrkowską, a w Krakowie pójść na zakupy do Sukiennic. Wszystkie te atrakcje znajdują się zaledwie 2 minuty spacerem od szkoły. Aby zapewnić uczniom komfort, w każdej szkole urządzono miejsca wypoczynku, kuchnie ze smaczną kawą i herbatą, działają biblioteki. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz we wszystko, czego potrzeba do efektywnej nauki języka polskiego. Zajęcia nie ograniczają się do lekcji w ścianach szkoły, ponieważ organizujemy regularne wycieczki z przewodnikiem, warsztaty językowe a co piątek odbywają się popularne autorskie konwersacje.

 

Szkoła Together jest placówką kształcenia ustawicznego, wpisaną do RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych). Ponadto, program nauczania języka polskiego jako obcego w naszej szkole jest akredytowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Akredytacja jest gwarancją jakości, profesjonalizmu i doświadczenia w nauczaniu oraz jest najwyższą formą certyfikacji dla szkół prywatnych. W 2020 roku Minister Edukacji i Nauki nadał szkole uprawnienia do przeprowadzania państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2. Certyfikat uzyskany w wyniku tego egzaminu jest wymagany przy uznaniu za obywatela polskiego lub uzyskaniu karty rezydenta.

 

Galeria

Dołącz do nas!