+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

O nas

O NAS

Pozwólcie nam się przedstawić — Michał i Katarzyna Suchożebrscy. Urodziliśmy się  i wychowaliśmy w różnych krajach, ale połączyła nas Polska. Tutaj stworzyliśmy „Szkołę Języka Polskiego Together” — miejsce, w którym w towarzyskiej i niewymuszonej atmosferze można  nauczyć się nie tylko języka, ale także dowiedzieć się wiele o kulturze, tradycjach i historii kraju, który nasi klienci wybierają jako miejsce do studiów, pracy i życia. Wspieramy naszych uczniów na wszystkich etapach aklimatyzacji — począwszy od nauki  języka, a na integracji w nowym środowisku kończąc. Z naszą pomocą zaczniesz mówić w języku polskim już po pierwszych zajęciach, co daje uczucie komfortu przy  kontakcie z jego użytkownikami. Jesteśmy wsparciem dla wszystkich, którzy nam zaufali. Dzięki nam można szybko polubić Polskę i poczuć się tutaj jak w domu. Często słyszymy słowa wdzięczności od naszych absolwentów, którzy zostają nie tylko naszymi przyjaciółmi, ale również częścią zespołu Szkoły Języka Polskiego Together. W swojej pracy największy nacisk kładziemy na profesjonalizm naszych lektorów i indywidualne podejście do każdego klienta. Kiedy otwieraliśmy naszą szkołę w 2009 roku, mieliśmy na celu przede wszystkim  przynoszenie korzyści ludziom, którzy pierwszy raz stykają się z Polską, a jednocześnie chcieliśmy zajmować się tym, co lubimy. Po sześciu latach możemy śmiało stwierdzić — udało nam się! Zapraszamy Państwa do naszej dużej rodziny! 

Z życzliwością i szacunkiem dla naszych uczniów, założyciele i dyrektorzy „Szkoły Języka Polskiego Together” Michał i Katarzyna Suchożebrscy

NASZA MISJA

„Szkoła Języka Polskiego Together ” istnieje po to, aby pomóc swoim uczniom poczuć się pewnie  w nowym dla nich kraju, a także umożliwić im komunikowanie się w języku obcym jak w  ojczystym. Aby to osiągnąć, stworzyliśmy różnorodne programy nauczania, wśród których każdy znajdzie  najbardziej odpowiedni i interesujący dla siebie.  Pomagamy w ubieganiu się o wizę studencką na podstawie naszych kursów oraz w sporządzaniu dokumentów na Kartę Pobytu (pobyt czasowy). W ten sposób dajemy naszym  uczniom możliwość legalnego pobytu w Polsce.

Po przyjściu do nas klienci otrzymują:

NASZA PLANY

Robimy wszystko, aby nauka w „Szkołe Języka Polskiego Together” była jak najbardziej  interesująca i przydatna. Lektorzy naszej szkoły przygotowują do wydania własny podręcznik. Wprowadziliśmy nowy program na poziomie B2, który łączy w sobie nowe tematy i materiały. Szkoła rozpoczęła proces certyfikacji. Dzięki temu dokumenty świadczące o ukończeniu kursów wydawane przez szkołę będą powszechnie uznawane za świadectwo wystarczającej znajomości języka polskiego. W ten sposób nasi uczniowie będą zwolnieni ze zdawania egzaminu z zakresu języka polskiego w czasie rekrutacji do szkół wyższych, przy składaniu dokumentów na otrzymanie obywatelstwa i podczas rekrutacji na miejsca pracy.

RELACJE MIĘDZYNARODOWE

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich, którzy chcą uczyć się języka polskiego lub  angielskiego. Dzięki temu Szkoła Języka Polskiego Together staje się miejscem integracji różnych kultur i mentalności, jest platformą komunikacji ludzi połączonych jednym celem — zdobyciem  wiedzy.

WARTOŚCI MORALNE

Nauka w naszej szkole oznacza tolerancję. Przestrzegamy zasad relacji zbudowanych na wzajemnym zrozumieniu wszystkich ras, narodowości, kultur i mentalności. Szkoła Języka Polskiego Together to miejsce przeznaczone nie tylko do nauki języka. Tutaj  można spotkać nowych przyjaciół, a podczas wspólnych imprez i wycieczek — bliżej poznać tradycje, zwyczaje Polski i po prostu miło spędzić wspólnie czas. W „Szkołe Języka Polskiego Together” panują radość i wesołość. Jeżeli, tak jak my, cenicie przytulność, otwartość i wartości rodzinne — dołączcie do nas!

CERTYFIKACJA

Szkoła Języka Polskiego Together rozpoczęło proces certyfikacji. To ogromny krok na drodze rozwoju i jednocześnie wyzwanie dla naszego zespołu, który  pozwoli nam stać się jeszcze bardziej przydatnymi dla naszych uczniów. Po zakończeniu niezbędnych procedur, ukończeniu szkoleń i bezpośredniemu  sprawdzeniu przez państwowe organy kontroli, nasze certyfikaty ukończenia kursów staną  się oficjalnie uznanym potwierdzeniem znajomości języka przez pracodawców i szkoły  wyższe. W naszej szkole istnieje również możliwość otrzymania międzynarodowego certyfikatu ECL potwierdzającego poziom znajomości języka angielskiego. W Unii Europejskiej ten certyfikat jest oficjalnie uznanym świadectwem niezbędnym przy aplikacji do szkoły wyższej, podczas zatrudnienia i na potrzeby emigracji.

 

Galeria

Dołącz do nas!