+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Ubezpieczenie

Usługi ubezpieczeniowe w Szkole «TOGETHER»

W maju 2018 roku Szkoła Języka Polskiego Together została oficjalnym partnerem jednej z najstarszych i największych firm rynku ubezpieczeń w Polsce – PZU Group.

Usługi ubezpieczeniowe cieszą się w Polsce dużym powodzeniem zarówno wśród tych, którzy niedawno przyjechali do tego kraju, jak i tych, którzy mieszkają tu już dłuższy czas. Proponujemy pełne spektrum usług z zakresu polis ubezpieczeniowych na życie, zdrowie, majątkowych i od odpowiedzialności cywilnej.

Ważna informacja dla studentów, którzy chcą ubiegać się o polskie pozwolenie na pobyt: ubezpieczenie wymagane przy składaniu dokumentów można wykupić w naszym biurze w Warszawie. Dzięki temu zapewniamy wam większy komfort – wszelkie potrzebne dokumenty można dostać w jednym miejscu, co oszczędza Wasz czas i pieniądze.

Ogromną zaletą kupna polisy ubezpieczeniowej w naszej Szkole jest to, że mówimy w Twoim języku! Jeśli masz pytania dotyczące rodzajów ubezpieczeń, to jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć w języku polskim, rosyjskim, angielskim i ukraińskim. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje po wcześniejszym zapisaniu się lub skontaktowaniu w dowolny wygodny dla Ciebie sposób.

Zapraszamy nie tylko po wiedzę, ale po pewność na lepsze jutro!

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!