+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Ubezpieczenie

Usługi ubezpieczeniowe w Szkole «TOGETHER»

W maju 2018 roku Szkoła Języka Polskiego Together została oficjalnym partnerem jednej z najstarszych i największych firm rynku ubezpieczeń w Polsce – PZU Group.

Usługi ubezpieczeniowe cieszą się w Polsce dużym powodzeniem zarówno wśród tych, którzy niedawno przyjechali do tego kraju, jak i tych, którzy mieszkają tu już dłuższy czas. Proponujemy pełne spektrum usług z zakresu polis ubezpieczeniowych na życie, zdrowie, majątkowych i od odpowiedzialności cywilnej.

Ważna informacja dla studentów, którzy chcą ubiegać się o polskie pozwolenie na pobyt: ubezpieczenie wymagane przy składaniu dokumentów można wykupić w naszym biurze w Warszawie. Dzięki temu zapewniamy wam większy komfort – wszelkie potrzebne dokumenty można dostać w jednym miejscu, co oszczędza Wasz czas i pieniądze.

Ogromną zaletą kupna polisy ubezpieczeniowej w naszej Szkole jest to, że mówimy w Twoim języku! Jeśli masz pytania dotyczące rodzajów ubezpieczeń, to jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć w języku polskim, rosyjskim, angielskim i ukraińskim. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje po wcześniejszym zapisaniu się lub skontaktowaniu w dowolny wygodny dla Ciebie sposób.

Zapraszamy nie tylko po wiedzę, ale po pewność na lepsze jutro!

Galeria

Dołącz do nas!