+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Karta podarunkowa

KIEDY NIE MASZ POMYSŁU NA PREZENT


Mówi się, że dawanie prezentów jest przyjemniejsze, niż ich dostawanie. Można się spierać, czy tak jest naprawdę, ale my jesteśmy pewni, że wybór prezentu dla bliskiej osoby może przerodzić się w poważny problem, który pochłonie wiele czasu i sił. Szkoła Języka Polskiego TOGETHER proponuje swoje rozwiązanie tej odwiecznej łamigłówki – kartę podarunkową na kurs języka polskiego lub angielskiego.

Czym jest karta podarunkowa Szkoły TOGETHER?

 
Karta podarunkowa to bezterminowy certyfikat na dowolny kurs w szkole językowej TOGETHER. Wybierasz kurs językowy w naszej szkole, nabywasz kartę i możesz ją podarować swoim bliskim. Właściciel karty ma możliwość wykorzystania jej w najkorzystniejszym dla niego czasie.
 
Wybrać najlepszy kurs

Dla kogo jest karta podarunkowa TOGETHER?

 
Dla każdego, kto chce nauczyć się języka polskiego lub angielskiego podczas pobytu w Polsce i za granicą. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą szkołą w Warszawie lub w Krakowie, pokazać kartę i zacząć naukę na odpowiednim kursie.

Zalety karty podarunkowej

 
Po pierwsze, nasza karta pomoże rozwiązać problem z wyborem atrakcyjnego prezentu. Po drugie, karta będzie nie tylko prezentem oryginalnym, ale przede wszystkim pożytecznym, ponieważ znajomość języka polskiego jest nieodłączną i bardzo ważną częścią życia w Polsce. Po trzecie, karta będzie stanowić zachętę i motywację do rozpoczęcia nauki dla jej właściciela – przecież wielu z nas często odkłada tę decyzję na później, co jest absolutnie błędne.
 
Uwaga! Liczba kart ograniczona! Spiesz się, aby zrobić świetny prezent swoim bliskim!

 Zamów kartę podarunkową

Galeria

Dołącz do nas!