+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Dwutygodniowy kurs

Dwutygodniowy intensywny kurs języka polskiego przeznaczony jest dla osób potrzebujących języka polskiego tak szybko, jak to możliwe. Pełne zanurzenie w środowisko językowe pozwala naszym studentom błyskawicznie odczuć rezultaty nauki i pomaga zacząć mówić po polsku już po dwóch tygodniach.

Kurs składa się z 50 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 40 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 4 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 6 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na dwutygodniowym intensywnym kursie języka polskiego odbywają się codziennie. Długość zajęć to 4 godzin lekcyjnych (180 min.) z jedną przerwą (10-15 min.). Godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!