+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs półsemestralny

Półsemestralny kurs języka polskiego to „złoty środek” między kursem intensywnym a długoterminowym. Dość krótki czas nauki pozwala szybko zobaczyć jej pozytywne rezultaty, przy jednoczesnym systematycznym zgłębieniu podstaw języka polskiego.

Kurs składa się ze 205 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 114 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 39 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 52 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają połowu poziomu znajomości języka polskiego. Po zakończeniu pełnego poziomu studenci otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na trzymestralnym kursie języka polskiego odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 2 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!