+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Roczny Standart

Roczny kurs języka polskiego Standard daje możliwość systematycznej i gruntownej nauki. To idealny kurs dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać podstawy języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 872 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 372 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 200 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 300 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). Kurs składa się z pierwszego miesiąca intensywnej nauki i dwóch semestrów. W czasie każdego etapu nauki studenci zgłębiają po jednym poziomie znajomości języka polskiego, o czym świadczyć będą odpowiednie certyfikaty.

Pierwsze 4 tygodnie zajęć na rocznym kursie języka polskiego Standard odbywają się codziennie. Długość zajęć wynosi 6 godzin lekcyjnych (180 minut) z jedną przerwą (10-15 minut). Po zakończeniu pierwszego miesiąca nauki długość zajęć wynosi 3 godziny lekcyjne (90 minut) i odbywają się dwa razy w tygodniu. Godziny zajęć i dni przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego początkiem. 

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Nasza broszura

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!