+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Semestralny kurs

Semestralny kurs języka polskiego polecamy tym, którzy planują spędzić w Polsce dłuższy czas. Kurs umożliwia naukę języka polskiego na poziomie dostatecznym dla komfortowej komunikacji w pracy i w życiu codziennym.

Kurs składa się z 366 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 126 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 96 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 144 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na semestralnym kursie języka polskiego odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 3 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Nasza broszura

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!