+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Lekcje indywidualne

Jeśli żaden z naszych kursów nie pasuje Wam z różnych powodów, proponujemy Wam możliwość nauki na zajęciach indywidualnych. Prywatne lekcje polskiego w Together to idealne rozwiązanie, aby szybko nauczyć się języka zgodnie z indywidualnie dopasowanym programem.

W przypadku zajęć indywidualnych sami wybieracie datę początku zajęć, tempo nauki i tematy, które chcecie poruszyć na lekcjach. Prywatne zajęcia pasują do wszystkich poziomów znajomości języka – od A1 do B2. Na początek proponujemy wypełnić test, aby określić, na jakim poziomie władacie polskim. Następnie razem przeanalizujemy Wasze potrzeby i wymagania, określimy najistotniejsze punkty Waszej nauki i jej cel.

Na życzenie na prywatnych lekcjach można zająć się ćwiczeniem odrębnych kompetencji językowych lub wybranych tematów czy specyficznej terminologii. Niezależnie od Waszego celu – czy jest to rozwinięcie umiejętności mówienia, przygotowanie do rozmowy o pracę, zdanie potrzebnego egzaminu czy też szybkie podniesienie poziomu biegłości językowej – nasi wykwalifikowani wykładowcy, rodzimi użytkownicy języka, pomogą Wam w ich osiągnięciu.

Plan zajęć prywatnych lekcji jest dostosowany do Waszych potrzeb. Czas ich trwania określacie sami w porozumieniu z nauczycielem. Aby bezpłatnie zmienić dni, w których odbywają się zajęcia, lub je odwołać, wystarczy wcześniej skontaktować się z naszymi menedżerami. Dzięki temu nie tracicie opłaconych godzin lekcyjnych z różnych powodów, również tych niezależnych od Was.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć naukę, dołącz do nas już teraz!

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!