+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Polski Medyczny

Kurs języka polskiego dla pracowników medycznych został opracowany w celu przygotowania do egzaminu (związanego z nostryfikacją dyplomu) i dla potwierdzenia wiedzy ze sfery medycyny.

Kurs składa się ze 108 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.), poświęconych nauce słownictwa specjalistycznego związanego z profesjami medycznymi. Kurs jest przeznaczony dla osób, które władają polskim na poziomie A2 – B1. Zajęcia na kursie Polski Medyczny odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć wynosi 120 minut. Dni i godziny, w których przebiegają zajęcia, są ustalane na tydzień przed początkiem kursu.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!