+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs roczny Optimum

Roczny kurs języka polskiego Optimum to program mający na celu stopniową naukę polskiego z różną intensywnością i przyswajanie materiału 4 poziomów znajomości języka. To najpełniejszy i najbardziej rozszerzony kurs w naszej szkole. Idealny dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać podstawy języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 1060 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 640 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć), 180 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 240 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). 

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!