+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs dwusemestralny

Roczny kurs języka polskiego Minimum to podstawowy program nauki języka polskiego jako obcego. Jest odpowiedni dla tych, którzy zdecydowali się zostać w Polsce na dłużej, ponieważ pozwala nie tylko dokładnie poznać zasady języka polskiego, ale na jego podstawie studenci mogą ubiegać się o zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce (tzw. karta pobytu czasowego).

Kurs składa się z 752 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 30 min.) i zawiera 252 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 200 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 300 praktycznych (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). Kurs składa się z dwóch semestrów, w czasie których studenci zgłębiają po jednym poziomie znajomości języka polskiego. Po zakończeniu zajęć semestralnych studenci otrzymują odpowiednie certyfikaty.

Zajęcia na rocznym kursie języka polskiego Minimum odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 3 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!