+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Półsemestralny kurs

Półsemestralny kurs języka polskiego to „złoty środek” między kursem intensywnym a długoterminowym. Dość krótki czas nauki pozwala szybko zobaczyć jej pozytywne rezultaty, przy jednoczesnym systematycznym zgłębieniu podstaw języka polskiego.

Kurs składa się ze 205 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 114 godziny dydaktyczne (regularnych zajęć), 39 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy), 52 praktyczne (wycieczki tematyczne, zajęcia fonetyczne w soboty). W czasie kursu studenci zgłębiają połowu poziomu znajomości języka polskiego. Po zakończeniu pełnego poziomu studenci otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na trzymestralnym kursie języka polskiego odbywają się dwa razy w tygodniu. Długość zajęć to 2 godziny lekcyjne (90 minut). Dni i godziny przebiegu kursu są ustalane na tydzień przed jego rozpoczęciem.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

 

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!