+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Weekendowy

Weekendowy kurs języka polskiego jest przeznaczony dla tych, którzy są zajęci w dni powszednie, a jednocześnie czują potrzebę nauki języka polskiego.

Kurs składa się z 216 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 120 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć) i 96 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na Weekendowym/ Niedzielnym/Dnia Wolnego kursie języka polskiego odbywają się w niedziele. Długość zajęć wynosi 240 minut z jedną przerwą (10-15 minut). Termin, w którym odbywają się zajęcia, jest ustalany na tydzień przed początkiem kursu.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!