+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Rabaty i promocje

RABATY SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO TOGETHER

 
Nasza szkoła zapewnia obcokrajowcom możliwość nauki języka polskiego i angielskiego w Warszawie. Jednak najważniejszy w naszej pracy zawsze był i jest nasz klient! Dlatego zawsze oferujemy naszym uczniom i absolwentom różne rabaty i promocje, których głównym celem jest tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert!

Rabat na kurs językowy "Rodzinny" — 5%

Zamierzasz przyjechać do Polski całą rodziną? A może już jesteś w Polsce i czujesz potrzebę dodatkowego podwyższenia sobie i swojej rodzinie poziomu znajomości języka polskiego? Szkoła językowa Together oferuje zapisy na kurs języka polskiego dla obcokrajowców lub na kurs języka angielskiego dla obcokrajowców i zniżki na dowolny kurs w wysokości 5% dla każdego członka rodziny!

Informacja o zniżce: każdy członek rodziny otrzymuje zniżkę na szkolenie w wysokości 5%. Dzieci również mogą wziąć udział w promocji i zapisać się na kurs. Aby uzyskać zniżkę, należy poinformować w momencie rejestracji o tym, że składacie Państwo dokumenty w imieniu kilku członków rodziny. Podczas rejestracji online prosimy wpisać to w komentarzu lub zgłosić się osobiście do menedżera Together bezpośrednio w biurze szkoły.

Promocja "Przyprowadź Znajomego" i odbierz 100 zł!

Już studiujesz lub dopiero zamierzasz studiować w Polsce? A może szukasz pracy wraz z przyjaciółmi, ale czujesz potrzebę podwyższenia poziomu znajomości języka? Nasza szkoła przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 100zł!
Informacje na temat rabatu: aby uzyskać rabat przyjaciel, któremu poleciłeś naszą szkołę, podczas rejestracji musi podać twoje dane, np. w komentarzu przy wypełnianiu ankiety online, lub zgłosić się osobiście w biurze do menedżera Together. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zarejestruj się

Sprawdź wszystkie kursy

Galeria

Dołącz do nas!