+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Rabaty i promocje

RABATY SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO TOGETHER

 

Nasza szkoła zapewnia obcokrajowcom możliwość nauki języka polskiego i angielskiego w Warszawie. Jednak najważniejszy w naszej pracy zawsze był i jest nasz klient! Dlatego zawsze oferujemy naszym uczniom i absolwentom różne rabaty i promocje, których głównym celem jest tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert!

Rabat na kurs językowy "Rodzinny" — 5%

Zamierzasz przyjechać do Polski całą rodziną? A może już jesteś w Polsce i czujesz potrzebę dodatkowego podwyższenia sobie i swojej rodzinie poziomu znajomości języka polskiego? Szkoła językowa Together oferuje zapisy na kurs języka polskiego dla obcokrajowców lub na kurs języka angielskiego dla obcokrajowców i zniżki na dowolny kurs w wysokości 5% dla każdego członka rodziny!

Informacja o zniżce: każdy członek rodziny otrzymuje zniżkę na szkolenie w wysokości 5%. Dzieci również mogą wziąć udział w promocji i zapisać się na kurs. Aby uzyskać zniżkę, należy poinformować w momencie rejestracji o tym, że składacie Państwo dokumenty w imieniu kilku członków rodziny. Podczas rejestracji online prosimy wpisać to w komentarzu lub zgłosić się osobiście do menedżera Together bezpośrednio w biurze szkoły.

Promocja "Przyprowadź Znajomego" i odbierz 100 zł!

Już studiujesz lub dopiero zamierzasz studiować w Polsce? A może szukasz pracy wraz z przyjaciółmi, ale czujesz potrzebę podwyższenia poziomu znajomości języka? Nasza szkoła przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 100zł!
Informacje na temat rabatu: aby uzyskać rabat przyjaciel, któremu poleciłeś naszą szkołę, podczas rejestracji musi podać twoje dane, np. w komentarzu przy wypełnianiu ankiety online, lub zgłosić się osobiście w biurze do menedżera Together. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

 

Zarejestruj się

Sprawdź wszystkie kursy

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!