+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Konwersacje

Konwersacje — otwarte lekcje dla naszych uczniów!

Mają Państwo możliwość porozmawiać na wybrany temat w miłej, przyjaznej atmosferze, poznać ciekawych ludzi i spędzić piątkowy wieczór wyjątkowo pożytecznie ;)

Nasi nauczyciele przygotowują tematy o kulturalnych i historycznych wydarzeniach w Polsce, a w szczególności o Warszawie. Opowiedzą o kulturze i tradycjach Polski, świętach i uroczystościach, które na pierwszy rzut oka, mogą wydawać się nietypowe.

Często zapraszamy ciekawych gości, którzy rozmawiają z uczniami również na bardziej praktyczne tematy: jak napisać CV lub jak przygotować biznesplan dla inwestora. W ramach takiego spotkania, nauczyciel lub gość przygotowuje ciekawe materiały i mały słownik: listę kluczowych słów, dotyczących danego tematu. Głównym celem zajęć jest nie tylko prezentacja tematu spotkania, ale również stworzenie okazji do dyskusji, głębszych omówień, a nawet porównań z tym, co się dzieje w Państwa kraju. W ramach naszych konwersacji funkcjonuje kino szkolne. Oglądamy razem ciekawe polskie filmy, zarówno te nowe jak i te, które stały się kultowe.

Zgodzicie się Państwo, że znajomość kultury odgrywa ogromną rolę podczas integracji. Polecamy konwersacje wszystkim naszym uczniom, bez względu na poziom znajomości języka polskiego: im więcej będziesz mówił i poznawał język, tym lepiej.

Czekamy na Was w piątki o 17.00!

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!