+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Program Kulturalny

Poznawaj Warszawę razem ze szkołą językową Together!!

Wszyscy uczniowie i absolwenci naszej szkoły, którzy są naszymi dobrymi przyjaciółmi po dzień dzisiejszy, mają niepowtarzalną okazję dodatkowych zajęć edukacyjnych. Wraz z przewodnikiem szkoły językowej Together można zwiedzić ciekawe muzea, galerie i zabytkowe parki. Zobaczycie nie tylko piękną architekturę miasta i ulic, ale też dowiecie się wiele nowego o wydarzeniach historycznych z dawnych czasów. W zależności od pory roku oferujemy ciekawe i rozrywkowe spacery.

Zimą wspólnie chodzimy na łyżwy, latem urządzamy pikniki nad Wisłą, a razem z całym miastem i krajem obchodzimy wspólnie święta narodowe. Aby dołączyć do naszej wycieczki, wystarczy skontaktować się z nami i poinformować o swoim udziale. Z radością powitamy Was na naszym następnym spotkaniu! 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!