+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nauka i zabawa

Czy można pogodzić naukę języka polskiego z imprezowaniem?

Kto powiedział, że dobre wyniki w nauce języka polskiego nie mogą iść w parze z dobrą zabawą?

Na studiach w Szkołe Języka Polskiego TOGETHER właśnie tak może być. W Warszawie i Krakowie jest mnóstwo klubów, które oferują imprezy taneczne, koncerty i wiele innych ciekawych wydarzeń. Znajdzie się tu coś dla miłośników piruetów na parkiecie, jak i dla osób, które wolą spędzić wieczór spokojniej, w gronie przyjaciół, przy kuflu dobrego piwa.

Czy można pogodzić naukę z imprezowaniem?

Oczywiście! I właśnie podczas studiów w Together w Warszawie i Krakowie można się o tym przekonać. W ciągu tygodnia wykłady, ćwiczenia, kolokwia, lektoraty – jednym słowem szkolne obowiązki – a w weekendy taniec, muzyka i poznawanie nowych, ciekawych osób! Podczas wędrówek po imprezowej mapie można spotkaćwielu interesujących ludzi z całego świata. W Polsce prężnie działa program Erasmus, a studenci, którzy przyjeżdżają tutaj z innych krajów, chętnie oddają się nocnemu życiu stolicy.

Okazuje się więc, że nawet z pozoru beztroskie wyjście do klubu, może mieć walory… edukacyjne. Nocne konwersacje mogą przerodzić się w niezobowiązującą naukę, nie tylko języka polskiego, ale też angielskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego. Dokąd skierować swoje kroki podczas piątkowego wyjścia na miasto?Otworem stoi centrum, gdzie na każdym kroku można znaleźć kluby i bary o oryginalnych nazwach.

A kiedy zgłodniejemy zawsze znajdziemy gdzieś otwartą knajpę serwującą kebaby, burgery czy zapiekanki. Ciekawe miejsca, prezentujące alternatywną ofertę artystyczną, czekają na nas po drugiej stronie Wisły – na Pradze. Tutaj też ciągną tłumy! Warto skorzystać i wybrać się w różne, imprezowe miejsca stolicy. Po pracowitym tygodniu wskazane jest zrobić sobie przerwę i nagrodzić się inspirującą zabawą w jednym z warszawskich klubów. Zwłaszcza, że przy okazji można poznać wielu interesujących ludzi i potrenować swoje umiejętności konwersacyjne – nie tylko w języku polskim!

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!