+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Pobyt

CZY UCZNIOWIE SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO TOGETHER MOGĄ UZYSKAĆ ZEZWOLENIE NA POBYT?  

Wielu z naszych uczniów dostało pozytywną decyzję w sprawie uzyskania zezwolenia na pobyt na podstawie kursów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i pewni, że nasza pomoc i wsparcie były niezbędne dla wielu naszych uczniów. Nie boimy się otwarcie mówić o naszej misji: jak najszybciej zanurzyć człowieka w poznawaniu kultury i tradycji Polski, nauczyć go kochać, szanować i rozumieć ten kraj, pomóc mu znaleźć tu drugi dom. Jesteśmy bardzo dumni z naszej reputacji, którą wielokrotnie potwierdziły kontrole przeprowadzane przez administrację państwową i służby graniczne. Jednakże zachęcamy wszystkich, którzy zdecydowali się przyjechać do nas na naukę języka polskiego i chcą przedłużyć swój pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie kursów języka polskiego Together, aby wzięli pod uwagę, że zezwolenie na pobyt nie może być w żadnym wypadku Państwa głównym celem. Uzyskanie zezwolenia na pobyt lub otrzymanie Karty Pobytu to tylko możliwość niemyślenia o legalizacji pobytu i szansa na maksymalne skupienie na nauce języka polskiego.  

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO UBIEGAĆ SIĘ O ZEZWOLENIE NA POBYT NA PODSTAWIE KURSÓW JĘZYKA POLSKIEGO, NALEŻY:

1. Zgłosić się na konsultacje u Państwa osobistego menedżera.

2. Poprosić o zaświadczenie potwierdzające, że są Państwo w trakcie nauki w Szkołe Języka Polskiego Together.

3. Poprosić o zaświadczenie o płatności za kurs językowy.

4. Upewnić się, że nie opuszczają Państwo zajęć.

5. Wypełnić formularz i przygotować niezbędne dokumenty, które będą potrzebne administracji państwowej w celu podjęcia decyzji o przyznaniu Państwu zezwolenia na pobyt.  

Proszę pamiętać, że Urząd do Spraw Cudzoziemców bardzo poważnie rozpatruje każdy wniosek, wnikliwie analizując dostarczone dokumenty. 

Galeria

Dołącz do nas!