+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Pobyt

CZY UCZNIOWIE SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO TOGETHER MOGĄ UZYSKAĆ ZEZWOLENIE NA POBYT?  

Wielu z naszych uczniów dostało pozytywną decyzję w sprawie uzyskania zezwolenia na pobyt na podstawie kursów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i pewni, że nasza pomoc i wsparcie były niezbędne dla wielu naszych uczniów. Nie boimy się otwarcie mówić o naszej misji: jak najszybciej zanurzyć człowieka w poznawaniu kultury i tradycji Polski, nauczyć go kochać, szanować i rozumieć ten kraj, pomóc mu znaleźć tu drugi dom. Jesteśmy bardzo dumni z naszej reputacji, którą wielokrotnie potwierdziły kontrole przeprowadzane przez administrację państwową i służby graniczne. Jednakże zachęcamy wszystkich, którzy zdecydowali się przyjechać do nas na naukę języka polskiego i chcą przedłużyć swój pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie kursów języka polskiego Together, aby wzięli pod uwagę, że zezwolenie na pobyt nie może być w żadnym wypadku Państwa głównym celem. Uzyskanie zezwolenia na pobyt lub otrzymanie Karty Pobytu to tylko możliwość niemyślenia o legalizacji pobytu i szansa na maksymalne skupienie na nauce języka polskiego.  

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO UBIEGAĆ SIĘ O ZEZWOLENIE NA POBYT NA PODSTAWIE KURSÓW JĘZYKA POLSKIEGO, NALEŻY:

1. Zgłosić się na konsultacje u Państwa osobistego menedżera.

2. Poprosić o zaświadczenie potwierdzające, że są Państwo w trakcie nauki w Szkołe Języka Polskiego Together.

3. Poprosić o zaświadczenie o płatności za kurs językowy.

4. Upewnić się, że nie opuszczają Państwo zajęć.

5. Wypełnić formularz i przygotować niezbędne dokumenty, które będą potrzebne administracji państwowej w celu podjęcia decyzji o przyznaniu Państwu zezwolenia na pobyt.  

Proszę pamiętać, że Urząd do Spraw Cudzoziemców bardzo poważnie rozpatruje każdy wniosek, wnikliwie analizując dostarczone dokumenty. 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!