+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Jak się zapisać?

Etap 1: Wybór odpowiedniego kursu języka polskiego lub angielskiego.

Są Państwo turystami, mają wizę Schengen, ale nie chcą wyjeżdżać z Warszawy? Potrzebna jest znajomość języka polskiego i angielskiego w celu znalezienia lepszej pracy? Zamierzają Państwo uczyć się polskiego, by dostać się na studia w Polsce? Od dawna już myśleli Państwo o życiu w Europie, potrzebna była tylko wiza? Aby wybrać najlepszy dla Państwa, kurs języka polskiego lub angielskiego, prosimy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów. W celu nawiązania kontaktu wystarczy wysłać ankietę.

Etap 2: Rejestracja.

Żeby zostać uczniem Szkoły Języka Polskiego Together wystarczy wysłać aplikację albo wypełnić ankietę online, wybierając od razu kurs. Na podstawie ankiety będzie stworzona umowa, aneks do umowy oraz wystawiony paragon. Dostaną Państwo zestaw dokumentów - umowę oraz dokumenty płatnicze (jeśli jest to wiza albo Karta Pobytu, to pierwsza rata powinna wynosić co najmniej 50%). Jeśli potrzebują Państwo pomocy w poszukiwaniu mieszkania, tłumaczeniu dokumentów i skompletowaniu dokumentów na kartę pobytu, prosimy skontaktować się z naszym konsultantem.

Etap 3: Zakończenie. Opłata za naukę.

Metody płatności:
1. Na konto bankowe Szkoły;
2. Płatność gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur Szkoły;
3. SzkołyZapłać teraz online (przekierowanie do serwera płatności).

Po opłaceniu kursu dostaną Państwo pełen komplet dokumentów: harmonogram zajęć, zaproszenie wizowe lub zaświadczenie o nauce w szkole potrzebne do uzyskania Karty Pobytu. W przypadku ubiegania się o wizę lub kartę pobytu proszę upewnić się, że posiadają Państwo komplet dokumentów. Opłaty można dokonać na dwa sposoby: przelewem bankowym lub gotówką. Prosimy zwrócić się do konsultanta Together, żeby dostać paragon lub fakturę.

Galeria

Dołącz do nas!