+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Zadaj pytanie
Telefon: 
 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Szkołę Języka Polskiego Together Michał Suchożebrski (Warszawa, ul. Mariensztat, 8) w celu przetworzenia zapytania formularza kontaktowego, w tym za pomocą środków telekomunikacji (telefon, sms) oraz poprzez przesłanie na wskazany przeze mnie adres email odpowiedzi na zapytanie. Podanie wskazanych wyżej danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Osobie udzielającej Administratorowi swoich danych osobowych przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także uprawnienie do przenoszenia danych. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.

 

Dziękujemy, twoja wiadomość została wysłana

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach, kliknij przycisk poniżej:

Więcej o naszych kursach

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!