+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

IEF 2018-2019

Międzynarodowe targi edukacyjne IEF 2018-2019 w Kazachstanie

 

IEF 2018-2019Szkoła Języka Polskiego TOGETHER – to jedna z największych szkół językowych w Polsce. Już od ponad 8 lat oferujemy kursy języka polskiego i angielskiego studentom z całego świata. Świadczymy również pełny zakres usług kandydatom na polskie uczelnie.

Nasza szkoła stale poszukuje nowych partnerów biznesowych i poszerza geografię swojej działalności. Z przyjemnością informujemy, że w dniach 10-17 listopada odwiedzimy Republikę Kazachstanu, aby wziąć udział w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych International Education Fair 2018–2019.

Targi są poświęcone zagadnieniom edukacji zagranicznej i są największym wydarzeniem tej branży w kraju.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego stoiska i dowiedzenia się więcej o nauce i życiu w Polsce z pierwszej ręki. Dziś Polska staje się nowym domem dla ludzi z wielu stron świata. Już na samym początku podjęliśmy decyzję, że będziemy nie tylko uczyć naszych studentów języka, ale również wspomagać ich wszelkimi dostępnymi nam sposobami tak, aby szybko poczuli się pewnie i komfortowo w nowym dla nich kraju. Nasz kontakt ze studentami nie ogranicza się tylko do ścian sal lekcyjnych - organizujemy atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne, bezpłatne wycieczki, co tydzień każdy może odwiedzić nasz speaking club, gdzie omawiane są aktualne tematy i aspekty życia w Polsce.

Jeśli zainteresowała Cię nasza szkoła – poznajmy się!

10.11 i 11.11 od 9:00 do 18:00 z przyjemnością spotkamy się z wami przy naszym stoisku w Pałacu Niepodległości w stolicy Kazachstanu, Astanie.

14.11 i 15.11 od 9:00 do 18:00 zapraszamy do hotelu Rixos Khadisha w mieście Szymkent

17.11 od 9:00 do 18:00 będziemy w hotelu Rixos Almaty w mieście Ałmaty

I najważniejsze!

Przeprowadzimy dwie konsultacje (całkowicie BEZPŁATNE) na temat nauki w Polsce 12.11 w Astanie w godz. 17:00-21:00 w holu hotelu Hilton Garden Inn oraz 19.11 w Ałmaty w godz. 17:00-21:00 w holu hotelu Kazachstan.

Nie przegap swojej szansy – liczba miejsc ograniczona!

Uczestnictwo w konsultacjach jest możliwe wyłącznie po uprzednim OBOWIĄZKOWYM zapisie za pomocą poniższego formularza. Udział potwierdzimy telefonicznie lub pocztą.

Szkoła Języka Polskiego Together to Twój dobry przyjaciel i nizawodny partner biznesowy w Polsce.

Galeria

Dołącz do nas!