+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Przeprowadzka do Polski

Przeprowadzka do Polski ze Szkołą Języka Polskiego TOGETHER

Atrakcyjność Polski pod względem imigracji jest od dawna niepodważalnym faktem. Słowiański kraj, należący do strefy Schengen, otwiera przed mieszkańcami naprawdę nieskończone możliwości. Po europejsku czyste i stabilne ekonomicznie państwo, staje się optymalnym wyborem dla imigrantów z krajów byłego ZSRR.

Przeprowadzka do Polski

Każdy z nas ma własne powody, dla których chce przenieść się do Polski. Ale każdy z nich wymaga znajomości języka polskiego. Jest to pierwszy i często najważniejszy warunek komfortowego pobytu i szybkiej adaptacji. Według statystyk najłatwiej nabywają nowe umiejętności językowe te osoby, które są zanurzone w środowisku języka naturalnego. To szansa na harmonijne opanowanie języka już od pierwszych kroków. Szkoła językowa TOGETHER oferuje kursy języka polskiego w Warszawie i Krakowie i zaprasza do wstąpienia w szeregi naszych uczniów!

Dlaczego warto wybrać kursy języka polskiego w TOGETHER?

Czas trwania kursów waha się od dwóch tygodni do półtora roku. Wstęp na kursy jest jednym z najbardziej przyjaznych dla domowych budżetów sposobów imigracji do Polski (programy roczne dają prawo do uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce). Nauka języka polskiego w TOGETHER będzie solidną podstawą do znalezienia pracy, zdobycia wykształcenia i dalszego życia w Polsce.

Galeria

Dołącz do nas!