+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Jak się zapisać?

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS JĘZYKA POLSKIEGO?

Kurs języka polskiego w szkole Together to najlepsze rozwiązanie dla osób, które planują studia w Polsce, potrzebują wizy, by spełnić marzenia o życiu w Europie, lub jako turyści ze strefy Schengen pragną dłużej pozostać na terytorium Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lub do kontaktu z przedstawicielem szkoły, który pomoże wybrać najlepszy kurs języka polskiego

Aby zostać naszym słuchaczem wystarczy wysłać aplikację lub wypełnić ankietę online, wybierając najlepszy kurs języka polskiego dla siebie. Następnie stworzymy umowę oraz wystawimy dokumenty płatnicze. W przypadku studentów, którzy pragną ubiegać się o wizę lub Kartę Pobytu pierwsza rata płatności musi wynosić co najmniej 50% wartości kursu. 

Opłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem online lub gotówką albo kartą w siedzibie szkoły. Po opłaceniu kursu szkoła przygotowuje komplet dokumentów potrzebnych do uzyskania wizy lub Karty Pobytu. Pracownicy szkoły służą również pomocą w przypadku tłumaczenia dokumentów, lub kompletowania niezbędnych zaświadczeń.

Galeria

Dołącz do nas!