+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego w Polsce

 

Znajomość języka angielskiego obecnie to prawie obowiązkowa umiejętność dla każdego, kto chce odnieść sukces. Dlatego nawet będąc w Polsce, warto zastanowić się nie tylko nad nauką języka polskiego, ale także nad intensywną nauką angielskiego. Właśnie w tym języku prowadzone jest wiele ważnych negocjacji biznesowych i opracowywane są programy nauczania w wielu wyższych uczelniach. Znajomość angielskiego to bilet do świata, w którym zanikają granice i bariery językowe, a wszystko zależy wyłącznie od was samych.

Zdając sobie sprawę ze znaczenia języka angielskiego, a także starając się pomóc swoim studentom w lepszej adaptacji do życia w UE, szkoła Together opracowała unikalne kursy języka angielskiego w Polsce.

Dla wygody naszych studentów zajęcia mogą odbywać się zarówno online, jak i bezpośrednio w sali lekcyjnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia kadry lektorskiej i metodycznej szkoły, stworzyliśmy autorskie programy nauczania na poziomach od podstawowego A1 do zaawansowanego B2.

2000 zł

  • 5,5 miesiąca
  • 84 godziny dydaktyczne
Zapisz się