+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Kurs Weekendowy

Weekendowy kurs języka polskiego jest przeznaczony dla tych, którzy są zajęci w dni powszednie, a jednocześnie czują potrzebę nauki języka polskiego.

Kurs składa się z 216 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 min.) i zawiera 120 godzin dydaktycznych (regularnych zajęć) i 96 konwersacyjnych (cotygodniowe konwersacje na aktualne, dotyczące życia w Polsce tematy). W czasie kursu studenci zgłębiają jeden poziom znajomości języka polskiego i po zakończeniu zajęć otrzymują odpowiedni dyplom.

Zajęcia na Weekendowym/ Niedzielnym/Dnia Wolnego kursie języka polskiego odbywają się w niedziele. Długość zajęć wynosi 240 minut z jedną przerwą (10-15 minut). Termin, w którym odbywają się zajęcia, jest ustalany na tydzień przed początkiem kursu.

Zanim wybierzesz kurs i wypełnisz zgłoszenie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym zasad nauki w szkole językowej Together.

Zarejestruj się

 

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!