+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

IEFG 2019

MIĘDZYNARODOWE TARGI EDUKACYJNE IEFG 2019 W GRUZJI

IEFG 2019Szkoła Języka Polskiego Together nie przestaje podróżować! 22-23 lutego będziemy mogli spotkać się na Dziewiątych Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Tibilisi, które odbędą się w centrum wystawienniczym ExpoGeorgia (Lokalizację można sprawdzić na mapie poniżej).

Dlaczego warto dowiedzieć się więcej o Szkole TOGETHER?

 

 O Szkole Języka Polskiego TOGETHER:

Szkoła Języka Polskiego TOGETHER otworzyła podwoje swojego niewielkiego biura w Warszawie około 8 lat temu. Tworzyła je grupa kilku entuzjastów, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas ważnej idei – nauczaniu innych. Jesteśmy dumni, że niektórzy z nich wciąż są z nami.

Podobnie jak nasz kraj, nieustannie rozwijamy się i ulepszamy nasze usługi. Przeprowadziliśmy się do nowego (większego) biura na Starym Mieście w Warszawie, otworzyliśmy oddział w Krakowie i myślimy o innych dużych miastach w Polsce. Rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma polskimi uczelniami, dlatego teraz możemy zaoferować naszym studentom nie tylko kursy językowe, ale także możliwość zdobycia wyższego wykształcenia w Polsce.

Jest jeszcze jedna rzecz, z której jesteśmy naprawdę dumni. Nasi uczniowie. Ludzie, którzy dali nam inspirację i siłę, by iść naprzód, bez względu na wszystko. Za każdym razem, gdy widzimy ich sukces lub dowiadujemy się o nim (nowe polskie słowo, praca lub stopień naukowy), czyni to nas jego małą częścią, i to jest najlepsze uczucie satysfakcji.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie na Targach IEFG 2019!

Zostań naszym uczniem, odkryj Polskę i pozwól nam stać się częścią Twojego sukcesu!

 

Galeria

Dołącz do nas!