+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Język angielski

Język angielski pomoże Ci znaleźć pracę!

Angielski to język, który jest wymagany w przeważającej większości ofert pracy. Faktem jest, że znajomość języka angielskiego staje się umiejętnością, która jest uznawana przez większość firm jako niezbędne minimum. W środowisku biznesowym język angielski nie stanowi bowiem szczególnego wyróżnika, a jest umiejętnością podstawową, wykorzystywaną w pracy na co dzień. Zatem znajomość języka angielskiego to podstawa skutecznego CV. Aby umieścić w swoim życiorysie tę umiejętność, powinieneś jednak czuć się w tym języku pewnie, by zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Twój przyszły pracodawca w każdej chwili może chcieć sprawdzić Twoją znajomość angielskiego, np. zamieniając z Tobą kilka zdań w tym języku, zwłaszcza gdy w ogłoszeniu była o nim mowa.

Jeśli akurat poszukujesz pracy albo zamierzasz ją zmienić na lepiej płatną, koniecznie podszlifuj swój angielski. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na rynku pracy. Nie jest tajemnicą, że bez znajomości języka obcego, trudno jest znaleźć dobrą pracę o satysfakcjonującej płacy. Od gastronomii po pracę w korporacji – obecnie w każdej branży sprawne i komunikatywne posługiwanie się językiem obcym jest atutem, a często nawet koniecznością. Aktualnie większość ogłoszeń o pracę jako wymóg stawia znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Twój angielski kuleje? Nie czujesz się pewnie nawet podczas niezobowiązujących rozmów w tym języku? Na zajęciach w Cenrum Językowym Together nabierzesz pewności siebie, a także nauczysz się przydatnych zwrotów, które z pewnością przydadzą Ci się nie tylko podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, ale też w wymarzonej pracy.

Konwersacja to podstawa skutecznej nauki angielskiego Nauka angielskiego to nie tylko czytanie, pisanie i znajomość zasad gramatycznych. Aby dobrze sobie radzić z językiem obcym, musisz przede wszystkim nauczyć się w tym języku sprawnie porozumiewać. Masz lęk przed mówieniem w języku angielskim? Na lekcjach w Szkołę języka polskiego Together skutecznie pozbędziesz się tej fobii! Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze szybko opanujesz najważniejsze zwroty i nabierzesz swobody w mówieniu po angielsku.

Źle wspominasz lekcje języka angielskiego w szkole? Nauczyciel skupiał się na nauczaniu gramatyki i „wkuwaniu”słówek na pamięć? Na samą myśl o samodzielnej rozmowie po angielsku stresujesz się? Na profesjonalnym kursie językowym jest inaczej! Tutaj największym priorytetem staje się nauka konwersacji, którą kursanci mogą wykorzystać w życiu codziennym – w pracy, na egzaminie ustnym z języka angielskiego, na wakacjach. Możesz mieć pewność, że dzięki regularnym, interesującym dialogom z lektorem i innymi uczestnikami kursu, będziesz czuł się pewniej podczas rozmów w języku angielskim!

Szkoła języka polskiego Together stawia na praktyczne umiejętności. Nie będziesz tracić czasu na wkuwanie niepotrzebnych słówek i zwrotów, ale skupisz się na ich wykorzystaniu w codziennych sytuacjach. Rozmowa pozwala bowiem na poznanie i utrwalenie słownictwa oraz zasad gramatycznych w odpowiednim kontekście. Dodatkowo konwersacja na lekcjach języka angielsiego jest też świetną zabawą, która integruje całą grupę!

Zarejestruj się teraz tutaj.

Galeria

Dołącz do nas!