+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Język samodzielnie

Czy można nauczyć się języka samodzielnie?

Czy kursy języka polskiego są tak bardzo niezbędne? Dziś wielu ludzi wyjeżdża do Polski w poszukiwaniu nowego życia, wrażeń, wysoko płatnej pracy, aby zdobyć wykształcenie lub założyć własną firmę.

Bariera językowa

Na początku, zafascynowani niezwykłym pięknem tego kraju, obcokrajowcy są usatysfakcjonowani «rozmowami na migi» z mieszkańcami, zapominając, że polski jest bardzo ważny w Warszawie i innych miastach. Ale z czasem bariera językowa dopada każdego. Przecież sprzedawcy nie rozumieją wszystkich twoich gestów, przechodnie nie wiedzą, jak dojść «właśnie na tę ulicę», a niewielu ludzi w instytucjach państwowych mówi w polsko-rosyjskim surżyku. Wszystkie powyższe problemy związane są tylko z codzienną komunikacją w nieformalnym otoczeniu. W sytuacjach, w których kontakt zachodzi między partnerami biznesowymi, wykładowcą i studentem, pracodawcą i poszukującym pracy, wszystko jest o wiele bardziej smutne. Wtedy staje się jasne, że język polski jest po prostu niezbędny dla obcokrajowców.

Możliwe trudności

Oczywiście w takiej sytuacji możesz pozostawić wszystko przypadkowi i mieć nadzieję, że zanurzenie w środowisku językowym przyniesie owoce. Z biegiem czasu nauczysz się mówić, będziesz w stanie komunikować się z ludźmi na tematy ogólne, rozmawiać o tym, jaka wspaniała dzisiaj pogoda itd. Ale umiejętności pisania nie ulegają poprawie. Zdobądź dobrą pozycję zawodową, zapisz się na prestiżowy uniwersytet, przygotuj dla inwestora biznesplan do prezentacji swojego projektu - nie da się tego zrobić bez znajomości gramatyki i umiejętności pisania po polsku.

Jak wyjść z tej sytuacji?

Jak dokładnie nauczyć się języka polskiego w Warszawie – stolicy Polski? W tej trudnej sytuacji pomogą wszystkim kursy języka polskiego w szkole TOGETHER. W ciągu roku będziesz mógł nauczyć się nie tylko swobodnie komunikować się z innymi, ale także tworzyć różne dokumenty, pisać listy, rozprawy, wypełniać CV, operować profesjonalną terminologią i wiele więcej. Koniec z wyrażaniem swoich myśli «na migi»! W czasie nauki poziom biegłości wzrośnie o 2-3 pozycje.

Zalety nauki języka polskiego u profesjonalistów

Wiele dodatkowych informacji, subtelności, niuansów, cech charakterystycznych i pułapek - wszystko to jest zawarte w programie nauki. Możesz wybierać spośród rocznych lub semestralnych kursów języka polskiego. Ponadto Szkoła pomoże Ci w osiedleniu się i adaptacji w nowym środowisku. Język polski dla obcokrajowców z Białorusi, Rosji i Ukrainy, dzięki polskiej szkole językowej TOGETHER, stał się bardziej dostępny. Oczywiście możesz uczyć się polskiego sam. Ale nie zapominaj o tym, ile czasu to zajmie, ile wysiłku musisz poświęcić i ile błędów zostanie popełnionych. I nikt nie może zagwarantować Ci ostatecznego wyniku. W szkole TOGETHER udzielana jest 100% gwarancja na przyswojenie języka. To prosta droga do przyswojenia języka polskiego i osiągnięcia sukcesu.

Galeria

Dołącz do nas!