+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nauka dla obcokrajowców

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców – dlaczego warto?

Dla wielu osób zza wschodniej granicy przeprowadzka do Polski i rozpoczęcie tutaj nowego życia, staje się coraz bardziej atrakcyjne, zwłaszcza w świetle wydarzeń, które zaszły w ciągu ostatnich kilku lat, m.in. wejście Polski do strefy Schengen. Wydarzenie to otworzyło mieszkańcom Polski nieograniczone możliwości. Poza tym rozwój gospodarczy w Polsce jest na coraz wyższym poziomie i zarobki też są coraz wyższe. Polska jest również krajem słowiańskim, więc nauka języka nie sprawia zbyt wielu problemów, zwłaszcza osobom z Białorusi, Rosji czy Ukrainy. Dlatego cel — Polska staje się najlepszym wyborem dla tych osób.

Przeprowadzka do Polski. Co jest potrzebne?

Jak wiadomo przeprowadzka do Polski brana jest pod uwagę, zwłaszcza w dwóch przypadkach (które zresztą wiążą się ze sobą) — w celu uzyskania przyzwoitego wykształcenia i podjęcia pracy zarobkowej. Najlepiej jest połączyć oba cele. W obu przypadkach jednak potrzebna jest dobra znajomość języka polskiego. Jest to pierwszy i często podstawowy warunek wygodnego życia. Dlatego warto zapisać się na kursy języka polskiego dla obcokrajowców tak szybko, jak to możliwe.

Według badań, najłatwiej jest zdobyć nowe umiejętności językowe, będąc zanurzonym w środowisku języka naturalnego, uczyć się go podczas wykonywania praktycznych, codziennych czynności. Szkoła języka polskiego Together korzysta z tej wiedzy i stwarza niepowtarzalną okazję, by szybko nauczyć się języka polskiego od pierwszych chwil przebywania w Polsce.

Dlaczego Together?

Oprócz zanurzenia w odpowiednim środowisku językowym kursy języka polskiego w Warszawie dają studentom wiele innych możliwości. Stolica Polski to miejsce, gdzie znajdują się najbardziej prestiżowe polskie uczelnie, np. Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawki, Warszawski Uniwersytet Medyczny. Nie jest tajemnicą, że zapisanie się na kursy języka polskiego jako obcego jest jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na rozpoczęcie długiego pobytu w Polsce. Po zakończeniu intensywnej, kilkumiesięcznej nauki, egzaminy na wyższe uczelnie nie będą już przeszkodą, a marzenia o studiach na przyszłościowym kierunku ujrzą światło dzienne! Kurs języka polskiego w Szkołę języka polskiego Together dla wielu młodych osób może okazać się wstępem do lepszego życia!

Galeria

Dołącz do nas!