+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Egzamin certyfikatowy

PAŃSTWOWY EGZAMIN CERTYFIKACYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

 
TOGETHER to pierwsza i jedyna sieć szkół w Polsce, która posiada państwową akredytację programu nauczania języka polskiego jako obcego i jednocześnie ma prestiżowy status oficjalnego centrum egzaminacyjnego (środek egzaminacyjny), co daje nam prawo do organizowania i prowadzenia państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego na poziomie B1, B2 i C1.
 
Mamy już na swoim koncie kilka pełnowymiarowych egzaminów przeprowadzonych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, a także setki referencji od zadowolonych studentów, którzy otrzymali upragnione certyfikaty. W tym czasie szkoła Together stała się najbardziej pożądanym miejscem do przystąpienia do egzaminu państwowego, ponieważ w naszej pracy zawsze dążymy do perfekcji i bierzemy pod uwagę wszystko, aby nasi klienci nie martwili się i czuli się tak wygodne, jak to tylko możliwe.
 
Przestronne sale, starannie przemyślana organizacja przestrzeni, strefy rekreacyjne z nielimitowaną kawą i słodyczami, doskonałe wygłuszenie i klimatyzacja, profesjonalna komisja egzaminacyjna i troskliwi organizatorzy, którzy zawsze służą pomocą – to wszystko sprawia, że ​​jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.
 
 
WIĘCEJ O EGZAMINIE
 
REJESTRACJA NA EGZAMIN
 
KURS PRZYGOTOWUJĄCY
 
 

Źródła obrazu: goodfon.ru
 

Galeria

Dołącz do nas!