+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

NASZ CUDOWNY ZESPÓŁ

Zespół Szkoły Języka Polskiego Together to zgrana grupa wybitnych nauczycieli i zaangażowanej administracji. Wkładamy całą naszą energię i entuzjazm, aby osiągnąć nasz główny cel – nauczanie języków obcych.

W Together robimy więcej niż tylko uczymy języków. Tworzymy miejsce, gdzie kultury łączą się, tworząc ciepłą atmosferę gościnności, przyjaźni i wzajemnego zrozumienia. Nasi nauczyciele to eksperci z filologicznym wykształceniem oraz doświadczeni egzaminatorzy. Ich wszechstronna wiedza i nieustanny rozwój gwarantują naszym uczniom pełne wsparcie edukacyjne. Dzięki naszemu wielojęzycznemu i wielokulturowemu zespołowi, każdy student czuje się tutaj ważny i przyjęty.

Administracja

Michał Suchożebrski

Dyrektor

Katarzyna Suchożebrska

Olha Matsan

Dyrektor zarządzający

Viktoria

Administratorka

Anna

Administratorka

Anastazja

Administratorka

Anna

Administratorka

Anna jest profesjonalną tancerką oraz starszą specjalistką ds. obsługi klienta w naszej Krakowskiej szkole. Możecie się do niej zwracać z różnorodnymi problemami, obiecujemy, że rozwiąże je szybko i skutecznie. Jest bezproblemowa, otwarta i wyrozumiała – warto się do niej zwrócić, gdy szukacie porady.

Irina

Administratorka

Irina Zhnikina

Leila

Administratorka

Alena

Administratorka

Anna

Administratorka

Nauczyciele

Walentyna Radziszewska

Metodyk

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii. Najlepiej wykwalifikowana i najbardziej doświadczona lektorka szkoły Together. Wielu studentów wybiera naszą szkołę tylko po to, by trafić na zajęcia języka polskiego do Walentyny.

Magdalena Skierska

Metodyk

Julia Wasyluk

Nauczyciel języka polskiego

Aneta Kszczotek

Lektorka języka polskiego

Na lekcjach Anety nauka odbywa się w sposób lekki, sprawny i nieprzymuszony. Uczniowie szybko odczują pozytywne rezultaty nauki – czasem już po pierwszych zajęciach.

Dominika Tokarz

Lektorka języka polskiego

Dominika to zaangażowana nauczycielka, której zależy na tym, by uczniowie oprócz opanowania języka polskiego przekonali się też o jego pięknie. Na jej zajęciach nie brakuje żartów językowych i anegdot związanych z polszczyzną, dzięki czemu żaden z jej uczniów nie ma problemów z zapamiętaniem dlaczego naszych zachodnich sąsiadów nazywamy „Niemcy” a nie „Germanie”.

Elżbieta Greś

Lektorka języka polskiego

Elżbieta to specjalistka do spraw polskiej historii i sztuki. Profesjonalnie przygotuje do egzaminu na Kartę Polaka. Nauczy nie tylko czytania i pisania, ale również rozumienia języka polskiego na równi z językiem ojczystym.

Angelika Kołodziejczyk

Lektorka języka polskiego

Łucja Ścibor

Lektorka języka polskiego

Łucja jest pasjonatką języków obcych. Zawsze stara się zachęcić oraz zainspirować studentów do nauki języka polskiego. Trudności gramatyczne lub związane z wymową? Spokojnie, Łucja poprowadzi Cię za rękę.

Michał Kisielewski

Lektor języka polskiego
KATARZYNA KONDRACKA

Lektorka języka polskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wybrała Kraków na swój nowy dom. Jest zwolenniczką aktywnych zajęć, dlatego często wprowadza na lekcjach gry. Biegła w języku angielskim, rosyjskiego uczy się, by przełamać kolejną barierę językowej.

Kamil Łukowicz

Lektor języka polskiego

Kamil to miłośnik języków słowiańskich, a także historii czy literatury. Ekspert ds. wołacza i miejscownika w liczbie pojedynczej oraz oferty krakowskich barów mlecznych, dla którego lekcja bez ciekawostki kulturowej jest lekcją straconą.

Maksym Yasichak

Lektor języka polskiego

Sylwia Alicka

Lektorka języka polskiego

Sylwia jest nauczycielką pełną pasji i zaangażowania. Przykłada wielką wagę do rzetelnego poznania swoich uczniów, dzięki czemu może idealnie dostosować kursy do ich potrzeb. Uwielbia poznawać różne kultury, dlatego ma poczucie, że nie tylko uczy swoich studentów, lecz również uczy się od nich.

Wiktoria Szczęch

Lektorka języka polskiego

Iwona Graczyk

Lektorka jezyka polskeigo

Wira Romanyshyn

Lektorka języka polskiego

Stanisław Denisow

Lektor języka angielskiego

Zajęcia z Katarzyną to frajda dla każdego studenta. Lekcje przebiegają w lekkiej i przyjemnej atmosferze, a podczas kursu każdy uczeń będzie mógł solidnie rozwinąć swoje umiejętności językowe i znacznie poszerzyć wiedzę o polskiej kulturze.

Mariia Marchenko

Nauczycielka języka polskiego

Maria to prawdziwa nauczycielka z powołania. Dba o rzetelne podstawy edukacji swoich studentów, a jej wyjątkowe zaangażowanie w proces nauczania sprawia, że nauka języka polskiego staje się prostsza niż dwa plus dwa!

Justyna Martynek

Lektorka języka polskiego

Michał Korczowski

Lektor jezyka polskiego

Dominika kieruje się zasadą, że zajęcia muszą być ciekawe oraz łatwo i zrozumiale przeprowadzone. Dlatego na swoich lekcjach stosuje różnorodne techniki nauczania: słucha ze studentami piosenek, ogląda filmy, czyta poezję i rozmawia o kulturze i historii Polski.

Beata Derecka-Melniczuk

Adam Skrabot

Korsak Daria

Iga Szalaj

Diana Sikorska

Nauczycielka języka polskiego

Ilona Tomaszewska