+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

NASZ CUDOWNY ZESPÓŁ

  Zespół Szkoły Języka Polskiego Together tworzą najlepsi nauczyciele, gotowi poświęcić wielkie pokłady energii i optymizmu, by zrealizować nasz nadrzędny cel: profesjonalne nauczanie języka obcego. 
  Nasi lektorzy to pedagodzy z wykształcenia i z powołania, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy ze studentami z różnych krajów. Dział administracji w przyjazny i profesjonalny sposób rozwiąże wszelkie problemy studentów. 
  Najlepsza szkoła języka polskiego to miejsce, w którym każdy student poczuje się komfortowo i zostanie naprawdę zrozumiany. I to nie tylko po polsku, czy angielsku, ale również w językach ukraińskim, francuskim, japońskim i farsi.

 

 
 

Administracja

Michał Suchożebrski

Dyrektor

Właściciel i dyrektor Szkoły języka polskiego Together skutecznie zarządza zespołem i wszystkimi procesami w szkole. Michał jest pełen ambicji i chęci, aby Together stało się najlepszą szkołą języka polskiego – nie tylko w Warszawie czy Krakowie, ale w całej Polsce.

Katarzyna Suchożebrska

Dyrektor

Katarzyna jest zawsze pełna pomysłów i nowych projektów. Zaraża wszystkich swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Można z nią omówić wszystkie problemy związane z partnerstwem, współpracą lub przeprowadzeniem wspólnych projektów, akcji i wydarzeń.

Olha Matsan

Dyrektor biura

Olha jest doskonale przygotowana na wszystkie pytania zadawane przez studentów. Zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole. Zawsze chętnie pomoże i rozwieje każde wątpliwości.

Alexandra Mozgovaya

Administrator biura

Zawsze pozytywna i otwarta Anastasia oświetla nasze biuro swoim uśmiechem, spotyka się z klientami i odpowiada na wszystkie pytania związane z procesem edukacyjnym.

Julia Marchuk

Administrator biura

Julia odpowiada za wszystkie procesy związane z funkcjonowaniem naszego oddziału w Warszawie. Każdy student może być pewien, że jego problem zostanie rozwiązany!

Victoria Mitaksa

Administrator biura

Viktoria to wyjątkowo radosna administratorka naszej szkoły w Łodzi. Nie tylko chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże uporać się z trudnościami, ale także rozweseli każdego studenta. Victoria zawsze służy pomocą w absolutnie każdej niezrozumiałej sytuacji.

Anna Ankudinowa

Administrator biura

Anna jest administratorką w szkole w Krakowie. Możecie się do niej zwracać z różnorodnymi problemami, obiecujemy, że rozwiąże je szybko i skutecznie. Jest bezproblemowa, otwarta i wyrozumiała – warto się do niej zwrócić, gdy szukacie konsultacji lub porady.

Nauczyciele

Walentyna Radziszewska

Starszy wykładowca

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii. Najlepiej wykwalifikowany i najbardziej doświadczony nauczyciel szkoły Together. Wielu studentów wybiera naszą szkołę tylko po to, by trafić na zajęcia języka polskiego do Walentyny.

Michał Kisielewski

Nauczyciel języka polskiego

Michał profesjonalnie nauczy, jak prawidłowo wymawiać nosowe Ą i Ę praktycznie bez akcentu. Dla studentów jest przewodnikiem nie tylko po świecie języka polskiego, ale też polskiej muzyki.

Aneta Kszczotek

Team leader szkoły w Krakowie

Na lekcjach Anety nauka odbywa się w sposób lekki, sprawny i nieprzymuszony. Uczniowie szybko odczują pozytywne rezultaty nauki – czasem już po pierwszych zajęciach.

Elżbieta Greś

Nauczycielka języka polskiego

Elżbieta to specjalistka do spraw polskiej historii i sztuki. Profesjonalnie przygotuje do egzaminu na Kartę Polaka. Nauczy nie tylko czytania i pisania, ale również rozumienia języka polskiego na równi z językiem ojczystym.

Aleksandra Samadowa

Team leader szkoły w Warszawie i Łodzi

Aleksandra zawsze potrafi „odpowiednie dać rzeczy słowo”, dzięki czemu jej uczniom również w żadnej sytuacji nie zabraknie polskiego słownictwa. Jej akademickie doświadczenie sprawi, że każdy student nauczy się mówić jak rodowity Polak!

Aleksandra Grad

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu potrafi perfekcyjnie przekazać studentom swoją wiedzę. Naucza w jasny, prosty i zrozumiały sposób, a przede wszystkim – zawsze z uśmiechem.

Aleksandra Żuk

Nauczycielka języka polskiego

Wesołe usposobienie Aleksandry sprawia, że nauka na jej lekcjach jest interesująca i bezproblemowa. Ta nauczycielka specjalizuje się w ciekawej prezentacji gramatyki, a także grach i piosenkach umilających proces nauki.

KATARZYNA KONDRACKA

Nauczycielka języka polskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wybrała Kraków na swój nowy dom. Jest zwolenniczką aktywnych zajęć, dlatego często wprowadza na lekcjach gry. Biegła w języku angielskim, rosyjskiego uczy się, by przełamać kolejną barierę językowej.

Aleksandra Żbikowska

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra jest zapaloną tancerką polskiego tańca ludowego, uwielbia śpiewać. Ukończyła szkołę muzyczną dlatego zajęcia u niej idą śpiewająco. Oprócz tego, że jest lektorką to dodatkowo logopedą. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Zwraca uwagę nie tylko na gramatykę, ale i na wymowę. U niej cz, ć, c nie jest takie straszne.

Anna Kozłowska

Nauczycielka języka polskiego

Zajęcia z Anną to czysta radość i gwarancja, że podczas lekcji żaden student nie będzie się nudzić. Dzięki pełnemu ekspresji przedstawieniu materiału i interaktywnym technikom nauczania, uczniowie bez problemu przyswajają polskie słowa (również te mnie oficjalne).

Emilia Dadan

Nauczycielka języka polskiego

Emilia to najbardziej towarzyska nauczycielka w Łodzi. Chętnie wyjaśni zasady gramatyczne, ale co najważniejsze, sprawi, że nauka stanie się czystą radością! Podczas angażujących konwersacji, uczniowie nawet nie zauważą, jak płynnie i pewnie wypowiadają się po polsku.

Marta Jaśpińska

Nauczycielka języka polskiego

Marta ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Pokaże Wam, że nauka polskiej gramatyki nie musi być ani nudna, ani trudna. Na jej zajęciach jest zawsze dużo gier i ciekawych zadań. Jeżeli marzy Ci się wycieczka w polskie góry, Marta na pewno okaże się pomocna. Zna je równie dobrze jak język polski.

Marta Łukasik

Nauczycielka języka polskiego

Marta to wyjątkowo energiczna nauczycielka, której celem jest zaszczepienie w uczniach entuzjazmu do nauki języka polskiego. Zrobi wszystko, aby jej studenci po każdych zajęciach mogli pochwalić się nowo zdobytą wiedzą.

Katarzyna Kardasiewicz

Nauczycielka języka polskiego

Zajęcia z Katarzyną to frajda dla każdego studenta. Lekcje przebiegają w lekkiej i przyjemnej atmosferze, a podczas kursu każdy uczeń będzie mógł solidnie rozwinąć swoje umiejętności językowe i znacznie poszerzyć wiedzę o polskiej kulturze.

Mariia Marchenko

Nauczycielka języka polskiego

Maria to prawdziwa nauczycielka z powołania. Dba o rzetelne podstawy edukacji swoich studentów, a jej wyjątkowe zaangażowanie w proces nauczania sprawia, że nauka języka polskiego staje się prostsza niż dwa plus dwa!

Diana Meskhiya

Nauczycielka języka polskiego

Zajęcia z Dianą zawsze odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Na lekcjach każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności językowe i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o polskiej kulturze.

Dominika Kieszkowska

Nauczycielka języka polskiego

Dominika kieruje się zasadą, że zajęcia muszą być ciekawe oraz łatwo i zrozumiale przeprowadzone. Dlatego na swoich lekcjach stosuje różnorodne techniki nauczania: słucha ze studentami piosenek, ogląda filmy, czyta poezję i rozmawia o kulturze i historii Polski.

Sylwia Alicka

Nauczycielka języka polskiego

Sylwia jest nauczycielką pełną pasji i zaangażowania. Przykłada wielką wagę do rzetelnego poznania swoich uczniów, dzięki czemu może idealnie dostosować kursy do ich potrzeb. Uwielbia poznawać różne kultury, dlatego ma poczucie, że nie tylko uczy swoich studentów, lecz również uczy się od nich.

Łucja Ścibor

Nauczycielka języka polskiego

Łucja jest pasjonatką języków obcych. Zawsze stara się zachęcić oraz zainspirować studentów do nauki języka polskiego. Trudności gramatyczne lub związane z wymową? Spokojnie, Łucja poprowadzi Cię za rękę.

Dominika Tokarz

Nauczycielka języka polskiego

Dominika to zaangażowana nauczycielka, której zależy na tym, by uczniowie oprócz opanowania języka polskiego przekonali się też o jego pięknie. Na jej zajęciach nie brakuje żartów językowych i anegdot związanych z polszczyzną, dzięki czemu żaden z jej uczniów nie ma problemów z zapamiętaniem dlaczego naszych zachodnich sąsiadów nazywamy „Niemcy” a nie „Germanie”.