+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

NASZ CUDOWNY ZESPÓŁ

  Grono nauczycielskie pomaga naszym uczniom w nauce języka polskiego i angielskiego, natomiast dział administracyjny zajmuje się organizacją procesu nauczania i rozwiązywaniem kwestii z tym związanych. Dzięki wspólnej wytężonej pracy wszystkich członków zespołu udaje się osiągać nasz nadrzędny cel – nauczenie cudzoziemców języków obcych.
  Wszyscy nauczyciele szkoły Together to profesjonaliści w każdym calu. Każdy z nich posiada nie tylko dyplom potwierdzający wykształcenie w kierunku filologicznym, ale również ogromne doświadczenie nabyte podczas pracy ze studentami z różnych krajów. Nasi pedagodzy regularnie uczęszczają na warsztaty i kursy podnoszące kwalifikacje, aby być na czasie z nowościami z zakresu metodyki nauczania języków obcych. W szkole Together zostaniecie zrozumiani nie tylko w języku polskim i angielskim, ale również ukraińskim, francuskim, japońskim i farsi.
 Wielonarodowemu, a jednocześnie wielokulturowemu zespołowi pracowników Szkoły Together przyświeca jeden wspólny cel: oprócz pomocy studentom w nauce języka obcego jest to stworzenie gościnnej i przyjaznej dla każdego atmosfery.
Poznajmy się! – Szkoła Językowa Together.
 
 

Administracja

Michał Suchożebrski

Dyrektor

Właściciel i dyrektor Szkoły języka polskiego Together, pan Michał, skutecznie zarządza zespołem i wszystkimi procesami w szkole. Michał jest pełen ambicji i chęci, aby jego projekt był najlepszy nie tylko w Warszawie i Krakowie, ale w całej Polsce.

Katarzyna Suchożebrska

Dyrektor

Katarzyna jest zawsze pełna pomysłów i nowych projektów. Zaraża wszystkich swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Można z nią omówić wszystkie problemy związane z partnerstwem, współpracą lub przeprowadzeniem wspólnych projektów, akcji i wydarzeń.

Olha Matsan

Dyrektor biura

Olha jest doskonale przygotowana na wszystkie pytania zadawane przez studentów. Zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole. Zawsze chętnie pomoże i rozwieje nawet największe wątpliwości.

Katia Marchenko

Pracownik administracji

Katia będzie pierwszą osobą, którą zobaczysz, kiedy przyjdziesz do naszej szkoły. Spotka się z tobą w recepcji, odbierze telefon, odpowie na twój e-mail lub pytanie w sieciach społecznościowych. Wykwalifikowany asystent w każdej sytuacji!

Victoria Vakulenko

Pracownik administracji

Zawsze pozytywna i otwarta, Victoria, oświetla nasze przyjęcie swoim uśmiechem, spotyka klientów i odpowiada na wszystkie pytania związane z procesem nauczania.

Anastasia Szczerba

PRACOWNIK ADMINISTRACJI w Krakowie

Anastasiia odpowiada za wszystkie procesy związane z funkcjonowaniem naszej filii w Krakowie i jej pracą.

Nauczyciele

Walentyna Radziszewska

Starszy wykładowca

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii. Najlepiej wykwalifikowany i najbardziej doświadczony nauczyciel szkoły Together. Wielu studentów wybiera naszą szkołę tylko po to, by trafić na zajęcia języka polskiego do Walentyny.

Michał Kisielewski

Nauczyciel języka polskiego

Michał nauczy Was jak prawidłowo wymawiać nosowe Ą i Ę praktycznie bez akcentu. Będzie waszym przewodnikiem nie tylko po świecie języka polskiego, ale też polskiej muzyki.

Aneta Araźna

Nauczycielka języka polskiego

Na lekcjach Anety proces nauki idzie lekko, sprawnie i nieprzymuszenie. Uczniowie słyszą i odczuwają pozytywne rezultaty już po pierwszych zajęciach.

Elżbieta Greś

Nauczycielka języka polskiego

Elżbieta to specjalistka do spraw polskiej historii i sztuki. Przygotuje każdego, kto chce zdawać egzamin na Kartę Polaka. Nauczy nie tylko czytania i pisania, ale również rozumienia i odczuwania języka polskiego na równi z językiem ojczystym.

Aleksandra Grad

Nauczycielka języka polskiego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy w szkole Aleksandra dzieli się swoją wiedzą w sposób jasny, prosty i zrozumiały, a przede wszystkim – z uśmiechem!

Anna Savchenko

Nauczycielka języka polskiego

Anna studiuje filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi podróżować autostopem, poznawać świat i nowych ludzi.

Olga Kamińska

Nauczycielka języka polskiego

Jeśli nauka polskiej gramatyki zrobi się nudna i męcząca, to Olga rozwinie i podtrzyma rozmowę na każdy temat. Wszechstronnie uzdolniona, zawsze gotowa pomóc studentom.

Karyna Hanakowa

Nauczyciel języka polskiego i angielskiego

Intensywny staż Kariny w USA sprawił, że angielski jest dla niej jak drugi język ojczysty. To nauczyciel, który zrobi wszystko, aby studenci wychodzili za każdym razem z sali zajęciowej z nową wiedzą.

Alicja Torbicz

Nauczycielka języka polskiego

Zajęcia Alicji odbywają się w lekkiej i przyjemnej atmosferze. Na lekcji każdy może rozwinąć swoje umiejętności językowe i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy na temat polskiej kultury.

Justyna Martyniak

Nauczycielka języka polskiego

Justyna wie, jak znaleźć podejście do każdego ucznia i ma wyjątkowy talent do fascynującego nauczania gramatyki polskiej.

Sylwia Alicka

Nauczycielka języka polskiego

Na zajęciach Sylwii nigdy nie bywa nudno. Wykorzystywana przez nią metoda aktywizująca, która polega na nauce poprzez gry, przygotuje Was na wszelkie sytuacje językowe. Gry pomagają nauczyć się nie tylko gramatyki, ale też literatury.

KATARZYNA KONDRACKA

Nauczyciel języka polskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wybrała Kraków na swój nowy dom i miejsce pracy. Katarzyna jest zwolenniczką aktywnych zajęć, dlatego często wprowadza na nich różnorodne gry. Biegle mówi po angielsku, a rosyjskiego uczy się w celu przełamania kolejnej bariery językowej.