+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

NASZ CUDOWNY ZESPÓŁ

  Grono nauczycielskie pomaga naszym uczniom w nauce języka polskiego i angielskiego, natomiast dział administracyjny zajmuje się organizacją procesu nauczania i rozwiązywaniem kwestii z tym związanych. Dzięki wspólnej wytężonej pracy wszystkich członków zespołu udaje się osiągać nasz nadrzędny cel – nauczenie cudzoziemców języków obcych.
  Wszyscy nauczyciele szkoły Together to profesjonaliści w każdym calu. Każdy z nich posiada nie tylko dyplom potwierdzający wykształcenie w kierunku filologicznym, ale również ogromne doświadczenie nabyte podczas pracy ze studentami z różnych krajów. Nasi pedagodzy regularnie uczęszczają na warsztaty i kursy podnoszące kwalifikacje, aby być na czasie z nowościami z zakresu metodyki nauczania języków obcych. W szkole Together zostaniecie zrozumiani nie tylko w języku polskim i angielskim, ale również ukraińskim, francuskim, japońskim i farsi.
 Wielonarodowemu, a jednocześnie wielokulturowemu zespołowi pracowników Szkoły Together przyświeca jeden wspólny cel: oprócz pomocy studentom w nauce języka obcego jest to stworzenie gościnnej i przyjaznej dla każdego atmosfery.
Poznajmy się! – Szkoła Językowa Together.
 
 

Administracja

Michał Suchożebrski

Dyrektor

Właściciel i dyrektor Szkoły języka polskiego Together, pan Michał, skutecznie zarządza zespołem i wszystkimi procesami w szkole. Michał jest pełen ambicji i chęci, aby jego projekt był najlepszy nie tylko w Warszawie i Krakowie, ale w całej Polsce.

Katarzyna Suchożebrska

Dyrektor

Katarzyna jest zawsze pełna pomysłów i nowych projektów. Zaraża wszystkich swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Można z nią omówić wszystkie problemy związane z partnerstwem, współpracą lub przeprowadzeniem wspólnych projektów, akcji i wydarzeń.

Olha Matsan

Dyrektor biura

Olha jest doskonale przygotowana na wszystkie pytania zadawane przez studentów. Zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole. Zawsze chętnie pomoże i rozwieje nawet największe wątpliwości.

Sofia Samonyuk

Administrator biura

Sofia będzie pierwszą osobą, którą zobaczysz po przyjeździe do naszej szkoły. Spotka się z tobą w recepcji, odbierze telefon, odpowie na e-mail lub pytanie w sieciach społecznościowych.

Alexandra Mozgovaya

Administrator biura

Zawsze pozytywna i otwarta Anastasia oświetla nasze biuro swoim uśmiechem, spotyka się z klientami i odpowiada na wszystkie pytania związane z procesem edukacyjnym.

Julia Marchuk

Administrator biura

Julia odpowiada za wszystkie procesy związane z funkcjonowaniem naszego oddziału w Warszawie. Każdy student może być pewien, że jego problem zostanie rozwiązany!

Aizhan Kanybek

Administrator biura

Krystyna Żylińska

Administrator biura w Krakowie

Victoria Mitaksa

Administrator biura w Łodzi

Goolham Ankhbayar

Administrator biura w Łodzi

Administrator Goolham (Koko) w Łodzi z Mongolii. Jako cudzoziemiec zna proces ubiegania się o wizę i pozwolenie na pobyt, a także cały proces samodzielnego życia w innym kraju. Z całego serca uwielbia pomagać tym, którzy są gotowi rozpocząć nowe życie w nowym kraju.

Katerina Masiuk

Grafik

Nauczyciele

Walentyna Radziszewska

Starszy wykładowca

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii. Najlepiej wykwalifikowany i najbardziej doświadczony nauczyciel szkoły Together. Wielu studentów wybiera naszą szkołę tylko po to, by trafić na zajęcia języka polskiego do Walentyny.

Michał Kisielewski

Nauczyciel języka polskiego

Michał nauczy Was jak prawidłowo wymawiać nosowe Ą i Ę praktycznie bez akcentu. Będzie waszym przewodnikiem nie tylko po świecie języka polskiego, ale też polskiej muzyki.

Aneta Kszczotek

Nauczycielka języka polskiego

Na lekcjach Anety proces nauki idzie lekko, sprawnie i nieprzymuszenie. Uczniowie słyszą i odczuwają pozytywne rezultaty już po pierwszych zajęciach.

Elżbieta Greś

Nauczycielka języka polskiego

Elżbieta to specjalistka do spraw polskiej historii i sztuki. Przygotuje każdego, kto chce zdawać egzamin na Kartę Polaka. Nauczy nie tylko czytania i pisania, ale również rozumienia i odczuwania języka polskiego na równi z językiem ojczystym.

Aleksandra Samadowa

Nauczycielka języka polskiego

Jeśli miałeś kiedyś problem z wysłowieniem się po polsku, Aleksandra pomoże ci odszukać odpowiednie słowa. Dzięki jej doświadczeniu wykładowcy akademickiego z łatwością nauczysz się mówić jak rodowity Polak, polubisz czytanie wiadomości, a rozumienie ze słuchu nie będzie stanowiło żadnego problemu!

Aleksandra Grad

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra Żuk

Nauczycielka języka polskiego

KATARZYNA KONDRACKA

Nauczycielka języka polskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wybrała Kraków na swój nowy dom i miejsce pracy. Katarzyna jest zwolenniczką aktywnych zajęć, dlatego często wprowadza na nich różnorodne gry. Biegle mówi po angielsku, a rosyjskiego uczy się w celu przełamania kolejnej bariery językowej.

Aleksandra Żbikowska

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra jest zapaloną tancerką polskiego tańca ludowego, uwielbia śpiewać. Ukończyła szkołę muzyczną dlatego zajęcia u niej idą śpiewająco. Oprócz tego, że jest lektorką to dodatkowo logopedą. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Zwraca uwagę nie tylko na gramatykę, ale i na wymowę. U niej cz, ć, c nie jest takie straszne.

Olena Jakubovska

Nauczycielka języka polskiego

Podczas prowadzenia zajęć ze studentami Helena zrozumiała trzy podstawowe rzeczy: na zajęciach musi być ciekawie, łatwo i zrozumiale. Ona wierze w możliwości każdego studenta niezależnie od jego wieku i poziomu wiedzy. Na lekcjach Heleny słuchamy różnych piosenek, oglądamy ciekawe filmiki, czytamy poezję i rozmawiamy o kulturze i historii Polski.

Anna Kozłowska

Nauczycielka języka polskiego

Sabina Bereś

Nauczycielka języka polskiego

Agnieszka Spasińska

Nauczycielka języka polskiego

Justyna Korzun

Nauczycielka języka polskiego

W nauczaniu Justyna stosuje własne techniki ze znaczącymi elementami gramatyki, materiałów audio i autentycznych tekstów. Na jej zajęciach każdy student otrzyma nie tylko wiedzę, ale będzie się świetnie bawić.

Marta Burza

Nauczycielka języka polskiego

Pasjonatka nauczania języka polskiego jako obcego i podróżniczka. Oprócz tego z wykształcenia Turkolog i Indolog, z zawodu dziennikarka i pilotka wycieczek. Na zajęciach uczy przede wszystkim tego, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach komunikacyjnych, opowiada o współczesnym języku i polskiej kulturze – szczególnie o sztuce i literaturze, którą nałogowo pochłania.

Emilia Dadan

Nauczycielka języka polskiego

Pani Emilia to nasza najbardziej towarzyska nauczycielka w Łodzi. Chętnie wyjaśni Ci wszystkie zasady gramatyczne języka polskiego, ale co najważniejsze, sprawi, że nauka będzie tylko radością! Zawsze znajdzie ciekawe tematy do rozmowy, dzięki czemu nie zauważysz, jak płynnie i pewnie mówisz po polsku.

Marta Kęsiak

Nauczycielka języka polskiego

Marta jest nauczycielką pełną pasji i zaangażowania. Zawsze stara się dobrze poznać swoich uczniów i dopasować kurs do ich potrzeb. Uwielbia poznawać różne kultury, dlatego nie tylko uczy swoich uczniów, lecz również uczy się od nich.

Marta Jaśpińska

Nauczycielka języka polskiego

Marta ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Pokaże Wam, że nauka polskiej gramatyki nie musi być ani nudna, ani trudna. Na jej zajęciach jest zawsze dużo gier i ciekawych zadań. Jeżeli marzy Ci się wycieczka w polskie góry, Marta na pewno okaże się pomocna. Zna je równie dobrze jak język polski.

Marta Łukasik

Nauczycielka języka polskiego

Katarzyna Kardaszewicz

Nauczycielka języka polskiego

Mariia Marchenko

Nauczycielka języka polskiego

Victor Volkov

Nauczyciel języka angielskiego