+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Nasz zespół

NASZ CUDOWNY ZESPÓŁ

  Grono nauczycielskie pomaga naszym uczniom w nauce języka polskiego i angielskiego, natomiast dział administracyjny zajmuje się organizacją procesu nauczania i rozwiązywaniem kwestii z tym związanych. Dzięki wspólnej wytężonej pracy wszystkich członków zespołu udaje się osiągać nasz nadrzędny cel – nauczenie cudzoziemców języków obcych.
  Wszyscy nauczyciele szkoły Together to profesjonaliści w każdym calu. Każdy z nich posiada nie tylko dyplom potwierdzający wykształcenie w kierunku filologicznym, ale również ogromne doświadczenie nabyte podczas pracy ze studentami z różnych krajów. Nasi pedagodzy regularnie uczęszczają na warsztaty i kursy podnoszące kwalifikacje, aby być na czasie z nowościami z zakresu metodyki nauczania języków obcych. W szkole Together zostaniecie zrozumiani nie tylko w języku polskim i angielskim, ale również ukraińskim, francuskim, japońskim i farsi.
 Wielonarodowemu, a jednocześnie wielokulturowemu zespołowi pracowników Szkoły Together przyświeca jeden wspólny cel: oprócz pomocy studentom w nauce języka obcego jest to stworzenie gościnnej i przyjaznej dla każdego atmosfery.
Poznajmy się! – Szkoła Językowa Together.
 
 

Administracja

Michał Suchożebrski

Dyrektor

Właściciel i dyrektor Szkoły języka polskiego Together, pan Michał, skutecznie zarządza zespołem i wszystkimi procesami w szkole. Michał jest pełen ambicji i chęci, aby jego projekt był najlepszy nie tylko w Warszawie i Krakowie, ale w całej Polsce.

Katarzyna Suchożebrska

Dyrektor

Katarzyna jest zawsze pełna pomysłów i nowych projektów. Zaraża wszystkich swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Można z nią omówić wszystkie problemy związane z partnerstwem, współpracą lub przeprowadzeniem wspólnych projektów, akcji i wydarzeń.

Olha Matsan

Dyrektor biura

Olha jest doskonale przygotowana na wszystkie pytania zadawane przez studentów. Zna wszelkie szczegóły dotyczące procesów administracyjnych oraz systemu nauczania w szkole. Zawsze chętnie pomoże i rozwieje nawet największe wątpliwości.

Kate Marchenko

Pracownik administracji

Katia będzie pierwszą osobą, którą zobaczysz, kiedy przyjdziesz do naszej szkoły. Spotka się z tobą w recepcji, odbierze telefon, odpowie na twój e-mail lub pytanie w sieciach społecznościowych. Wykwalifikowany asystent w każdej sytuacji!

Wakulenko Wiktoria

Pracownik administracji

Zawsze pozytywna i otwarta, Wictoria, oświetla nasze przyjęcie swoim uśmiechem, spotyka klientów i odpowiada na wszystkie pytania związane z procesem nauczania.

Anna Sekreta

PRACOWNIK ADMINISTRACJI w Krakowie

Anna odpowiada za wszystkie procesy związane z funkcjonowaniem naszej filii w Krakowie i jej pracą.

Anastasia Savostina

Katerina Masiuk

Grafik

Nauczyciele

Andrzej Baran

Andrzej Baran

Lektor, z którym można porozmawiać nie tylko o fonetyce i gramatyce, ale także omówić ostatnie wydarzenia w piłce nożnej oraz fizykę kwantową. Łączy doświadczenie akademickie i pracę naukową na Uniwersytecie Warszawskim z klasycznym podejściem metodycznym do nauczania języka polskiego. Jest wymagający, ale skutecznie trenuje wszystkie umiejętności językowe studenta.

Walentyna Radziszewska

Starszy wykładowca

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filologii. Najlepiej wykwalifikowany i najbardziej doświadczony nauczyciel szkoły Together. Wielu studentów wybiera naszą szkołę tylko po to, by trafić na zajęcia języka polskiego do Walentyny.

Michał Kisielewski

Nauczyciel języka polskiego

Michał nauczy Was jak prawidłowo wymawiać nosowe Ą i Ę praktycznie bez akcentu. Będzie waszym przewodnikiem nie tylko po świecie języka polskiego, ale też polskiej muzyki.

Aneta Kszczotek

Nauczycielka języka polskiego

Na lekcjach Anety proces nauki idzie lekko, sprawnie i nieprzymuszenie. Uczniowie słyszą i odczuwają pozytywne rezultaty już po pierwszych zajęciach.

Elżbieta Greś

Nauczycielka języka polskiego

Elżbieta to specjalistka do spraw polskiej historii i sztuki. Przygotuje każdego, kto chce zdawać egzamin na Kartę Polaka. Nauczy nie tylko czytania i pisania, ale również rozumienia i odczuwania języka polskiego na równi z językiem ojczystym.

Aleksandra Grad

Nauczycielka języka polskiego

Aleksandra jest zapaloną tancerką polskiego tańca ludowego, uwielbia śpiewać. Ukończyła szkołę muzyczną dlatego zajęcia u niej idą śpiewająco. Oprócz tego, że jest lektorką to dodatkowo logopedą. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Zwraca uwagę nie tylko na gramatykę, ale i na wymowę. U niej cz, ć, c nie jest takie straszne.

Olga Kamińska

Nauczycielka języka polskiego

Jeśli nauka polskiej gramatyki zrobi się nudna i męcząca, to Olga rozwinie i podtrzyma rozmowę na każdy temat. Wszechstronnie uzdolniona, zawsze gotowa pomóc studentom.

Alicja Torbicz

Nauczycielka języka polskiego

Zajęcia Alicji odbywają się w lekkiej i przyjemnej atmosferze. Na lekcji każdy może rozwinąć swoje umiejętności językowe i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy na temat polskiej kultury.

Justyna Martynеk

Nauczycielka języka polskiego

Justyna studiuje filologię polską z glottodydaką na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellonskiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Na zajęciach najbardziej lubi rozmowy z uczniami na temat ich kultury, tradycji i obyczajów, jak na licencjowanego antrpologa historii przystało! Ludzie są dla niej inspiracją, a inspirować... może się tylko w dobrej atmosferze! W przyszłości zamierza zostać pisarką

Sylwia Alicka

Nauczycielka języka polskiego

Na zajęciach Sylwii nigdy nie bywa nudno. Wykorzystywana przez nią metoda aktywizująca, która polega na nauce poprzez gry, przygotuje Was na wszelkie sytuacje językowe. Gry pomagają nauczyć się nie tylko gramatyki, ale też literatury.

KATARZYNA KONDRACKA

Nauczyciel języka polskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wybrała Kraków na swój nowy dom i miejsce pracy. Katarzyna jest zwolenniczką aktywnych zajęć, dlatego często wprowadza na nich różnorodne gry. Biegle mówi po angielsku, a rosyjskiego uczy się w celu przełamania kolejnej bariery językowej.

Małgorzata Rybarczyk

Nauczyciel języka polskiego

Myślisz, że już nie musisz się uczyć? Że wszystko wiesz? Zajęcia z panią Małgosią pokażą Ci, że na poziomie zaawansowanym wcale nie jest nudno. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala przekazać wszystkie zawiłości gramatyczne w łatwy i przyjemny sposób.

Kamila Curyło

Kamila Curyło

Kamila ma wrodzony dar łączenia nauki z zabawą. Dzięki jej zdolnościom matematycznym przebrniecie przez zawiłości polskiej gramatyki bez najmniejszych problemów. Sprawi, że odmiana polskich wyrazów stanie się dla Was tak prosta jak dwa plus dwa! Aby być bliżej swoich uczniów uczy się języka oraz kultury naszych wschodnich sąsiadów.

Aleksandra Żbikowska

Aleksandra jest zapaloną tancerką polskiego tańca ludowego, uwielbia śpiewać. Ukończyła szkołę muzyczną dlatego zajęcia u niej idą śpiewająco. Oprócz tego, że jest lektorką to dodatkowo logopedą. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Zwraca uwagę nie tylko na gramatykę, ale i na wymowę. U niej cz, ć, c nie jest takie straszne.

Gabriela Gawrońska

Nauczyciel języka polskiego

W nauczaniu Gabriela stosuje własne techniki ze znaczącymi elementami gramatyki, materiałów audio i autentycznych tekstów. Na jej zajęciach każdy student otrzyma nie tylko wiedzę, ale będzie się świetnie bawić.

Julia Maleewa

Nauczyciel języka polskiego

Julia zawsze ostrożnie przygotowuje się do lekcji: planuje zajęcia, robi prezentacje, zbiera materiały na ten temat. Jej lekcje języka polskiego z pewnością będą dostosowane do celów każdego studenta.

Оlena Jakubowska

Nauczyciel języka polskiego

Michał Pamfil

Nauczyciel języka polskiego

Aleksandra Batko

Nauczyciel języka polskiego w Krakowie