+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Wizy

Nauka języka polskiego na kursach językowych jest jedną z podstaw do uzyskania wizy. Jeżeli macie Państwo w planach przyjechać na nasze kursy z poza granic Polski, bądź złożyć wniosek na legalizację w Polsce (na uzyskanie karty czasowego pobytu) to w razie potrzeby szkoła wydaje niezbędne do tego dokumenty.

Posiadamy bardzo duży wybór kursów języka polskiego które trwają od miesiąca do półtorej roku. Szczegółowo z naszą ofertą można się zapoznać pod tym linkiem.

Aby uzyskać zaproszenie wizowe, bądź dokumenty do złożenia na kartę pobytu prosimy poinformować nas o takiej potrzebie przy rejestracji w sekretariacie szkoły, albo zaznaczyć to w formularzu elektronicznym. Prosimy zwrócić uwagę, że nie naliczamy żadnych opłat za dodatkowe dokumenty. Za opłatą świadczymy tylko usługi związane z nauką języków oraz rekrutacją na polskie uczelnie wyższe.

Galeria

Opinie

img

Andrzej

Uczeń

Szkoła językowa Together to najlepsze, co mi się mogło przytrafić. Uprzejmi menedżerowie prowadzili mnie na wszystkich etapach przeprowadzki do Polski.

Od momentu wypełnienia ankiety do ostatnich zajęć czułem przyjacielskie wsparcie. Dziękuję, tutaj znalazłem nowych przyjaciół i nauczyłem się polskiego :)

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!