+ 48 22 111 50 64

biuro@together-school.pl

Wizy

Nauka języka polskiego na kursach językowych jest jedną z podstaw do uzyskania wizy. Jeżeli macie Państwo w planach przyjechać na nasze kursy z poza granic Polski, bądź złożyć wniosek na legalizację w Polsce (na uzyskanie karty czasowego pobytu) to w razie potrzeby szkoła wydaje niezbędne do tego dokumenty.

Posiadamy bardzo duży wybór kursów języka polskiego które trwają od miesiąca do półtorej roku. Szczegółowo z naszą ofertą można się zapoznać pod tym linkiem.

Aby uzyskać zaproszenie wizowe, bądź dokumenty do złożenia na kartę pobytu prosimy poinformować nas o takiej potrzebie przy rejestracji w sekretariacie szkoły, albo zaznaczyć to w formularzu elektronicznym. Prosimy zwrócić uwagę, że nie naliczamy żadnych opłat za dodatkowe dokumenty. Za opłatą świadczymy tylko usługi związane z nauką języków oraz rekrutacją na polskie uczelnie wyższe.

Galeria

Opinie

img

Anastazja

Uczennica

Lubię uczyć się języków i dość łatwo mi to idzie. Jednak w szkole językowej Together moja wiedza się pogłębiła: cechy charakterystyczne kultury, tradycje i żarty, które wcześniej były niezrozumiałe, stały się oczywiste!

Dziękuję, Together School!

Dodano 03/02/17

zobacz więcej

Dołącz do nas!